Округ №1 смт. Гришківці
Лісова Ірена Леонідівна, Довгий Тарас Сергійович, Стаднік Зоя Євгенівна
Округ №6 с. Андріяшівка
«відсутній»
Округ № 7 с. Бистрик, с. Житинці
Барановська Світлана Михайлівна, Богачук Ірина Михайлівна, Павлюк Анатолій Вікторович
Округ № 8 с. Буряки
Демчук Костянтин Лукич, Кудлай Галина Миколаївна
Округ № 9 с. Великі Низгірці, с. Новаолександрівка
Білик Анатолій Антонович
Округ № 10 с. Велика П’ятигірка, с. Червона Зірка, с. Мирне, с. Любомирка
Коріненко Олег Дмитрович
Округ № 11 с. Гальчин, с. Сьомаки
Андрійчук Володимир Олексійович
Округ № 12 с. Гардишівка, с. Кустин
Ніколенко Максим Олександрович, Воронкін Аркадій Олександрович, Анісімов Ігор Олександрович, Мазур Ольга Миколаївна
Округ №13 с. Закутинці, с. Сингаївка, с. М.Гадомці
Січенко Юрій Олександрович, Ващенко Микола Миколаевич
Округ №14 с. Іванківці, с. Семенівка
Дмитришин Іван Іванович, Зозуля Анатолій Борисович, Кваша Петро Леонідович, Наземчук Олександр Миколайович, Шеретун Микола Миколайович
Округ № 15 с. Красівка, с. Дубівка
Апатов Ігор Адольфович, Людвіг Олександр Васильович
Округ № 16 с. Малосілка, с-ще Берізки
Баюн Олександр Миколайович, Олексійчук Микола Миколайович, Розієва Ірина Миколаївна
Округ № 17 с. Маркуші, с. Обухівка
Мельничук Ірина Анатоліївна, Карпов Олександр Степанович.
Округ № 18 с. Мирославка, с. Демчин
Юрчук Віталій Олексійович, Довбищук Таміла Іванівна
Округ № 19 с. Никонівка, с. Кукільня
Мазур Олена Степанівна
Округ № 20. с. Озадівка, с. Богданівка, с. Лісова Слобідка, с.Костянтинівка
Мохоїд Олександр Дем’янович, Храпейчук Олександр В’ячеславович, Шнайдер Мирослава Іванівна
Округ № 21 с. Осикове, с. Агатівка, с. Дубова
Маркусевич Сергій Юзефович, Наумчук Микола Евгенійович
Округ № 22 с. Половецьке, с-ще. Хмельове
Баранівський Володимир Іванович, Глищук Василь іванович, Ковальська Юлія Броніславівна
Округ № 23 с. Радянське, с. Бенедівка
Багінський Станіслав Іванович, Легкий Юрій Володимирович, Нагарняк Михайло Данилович, Пилипчук Володимир Павлович, Шнайдрук Петро Васильович, Карпунь Вікторія Володимирівна, Кущук Сергій Анатолійович
Округ № 24 с. Райгородок, с. Лемеші, с. Мартинівка
Капустинський Максим Петрович, Семенюк Віктор Анатолійович, Бондарчук Сергій Феліксович, Савін Оксана Леонідівна
Округ № 25 с. Райки
Войтко Тетяна Анатоліївна, Семенюк Майя Вячеславівна, Овдієнко Ярослав Валентинович, Мазур Віктор Володимирович, Коваль Феодосій Сеніфович
Округ № 26 с. Рея, с. Гвіздава
Гоша Василь Костянтинович, Мосійчук Ігор Володимирович, Рафальський Вадим Едмундович
Округ № 27 с. Садки, с. Великі Гадомці
Міняйло Лариса Сергіївна
Округ № 28 с. Скаківка, с. Журбинці, с. Хмелище
Арбуз Галина Євстахівна, Мацюк Віталій Юрійович, Свистун Неля Єдуардівна, Святецька Наталія Олександрівна, Шлапак Борис Васильович.
Округ № 29 с. Скраглівка, с. Підгородне
Нікончук Ольга Іванівна, Рубан Олександр Васильович.
Округ № 30 с. Слободище
Кваша Роман Вікторович, Стороженко Микола Тимофійович
Округ № 31 с. Старий Солотвин, с. Новий Солотвин
Дмитренко Володимир Миколайович, Зайнчковський Петро Адамович, Овчаренко Віктор Миколайович
Округ № 32 с. Терехове, с. Кикишівка
Юзефович Володимир Нарцизович, Дячук Валентин Олександрович
Округ № 33 с. Хажин
Семенюк Наталія Володимирівна
Округ № 34 с. Швайківка, с. Катеринівка
Сідоренко Сергій Анатолійович, Ганоль Людмила Анатоліївна, Олександрович Олександр Петрович, Лозовицький Віктор Степанович