Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Роздрукувати цю сторінку

Бюлетені вже поїхали на села Бердичівського району

Передвиборча кампанія наближається до свого апогею, і сотні людей, задіяних у виборчих комісіях, та причетні до цього процесу працюють згідно чіткого плану і графіку. 

Так, сьогодні Бердичівська районна виборча комісія видає дільничним комісіям бюлетені, протоколи та іншу друковану продукцію, яка необхідна буде їм вже через день.


Делегації від комісій приїздять на орендованих на три дні автомобілях своїх односельчан, а повертаються назад з одними додатковим пасажиром. Адже, на кожну виборчу дільницю відряджається працівник відділу внутрішніх справ для охорони бюлетенів та забезпечення правопорядку на дільниці.


Порівняно з першими днями, коли були сформовані виборчі комісії, їх учасники виглядають більш проінформованими та знаючими. Хто які нюанси до цього часу не зрозумів, тому залюбки допомагають колеги з інших дільниць, то ж в цілому настрій в учасників цього всеукраїнського процесу доволі добрий.


Завтра в будівлі райдержадміністрації буде відносна тиша, в день виборів теж, сподіваємось, буде більш-менш спокійно, а вже в ніч на понеділок знову очікується багатолюддя. Саме тоді приїдуть здавати протоколи та підводити підсумки. 

Фотогалерея

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Олександр Доманський

Подібні матеріали