Понеділок, 5 Грудня

Передвиборча програма кандидата в мери Володимира Пономарчука

Передвиборча кампанія в Бердичеві вступила в найактивнішу фазу – агітацію кандидатів. Поштові скриньки бердичівлян «тріщать» від листівок та газет, на бігбордах з’являється більше прізвищ, а в палатках агітатори вручають цілі комплекти агітаційних матеріалів.

На жаль, інформацію про всіх кілька сотень кандидатів в обласну, міську, районну, сільські і селищні ради важко розмістити навіть в інтернеті, то більше даних про кандидатів на міського голову не завадять бердичівлянам для того, щоб зробити правильний вибір.

Нижче публікуємо програм кандидата на посаду міського голови Володимира Пономарчука. Інших кандидатів теж запрошуємо надати свої програми для оприлюднення.

Ponomarchuk programa 3Ponomarchuk programa 4

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.