Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Субота, 3 Грудня

Всі кандидати в Бердичівську міську раду та межі округів

Перші кандидати від партій:


1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Мартусенко Анатолій Миколайович.
2. Патріотична партія України – Лужанський Станіслав Іванович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Казаченко Андрій Володимирович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Березовенко Віталій Петрович.
5. ПП Республіканська платформа – Заремський Денис Едуардович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Пономарчук Володимир Вячеславович.
7. Аграрна партія України – Петричук Борис Борисович.
8. ПП “Опозиційний блок” – Шморгун Володимир Миколайович.
9. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Лефтер Юлія Олександрівна.
10. ПП ВО “Свобода” – Побережний Олексій Сергійович.
11. ПП “Нова Держава” – Зайков Олександр Леонідович.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

округу

дільниці

Адреса місця голосування Межі округів

Орієнтовна кількість

виборців

1 181225 вул.Войкова, 89А, м.Бердичів,13308, Житомирська обл., м.Бердичів – вул.Аширбекова: 24–100; вул.Весняна, вул.Довженка, вул.Лесі Українки, вул.Миколи Лисенка, вул.Ніни Сосніної,  вул.Рильського, вул.Сімака,  пров.Довженка, пров.Лесі Українки, пров.Рильського, пров.Сімака. 1243

1. Патріотична партія України – Богачук В’ячеслав Володимирович.
2. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Марченко Олег Володимирович.
3. ПП Республіканська платформа – Вінцевич Віктор Іванович.
4. ПП ВО “Батьківщина” – Михалевич Йосип Іванович.
5. ПП “Опозиційний блок” – Лошак Галина Володимирівна.
6. ПП “Нова Держава” – Кондель Марія Броніславівна.

2 181225 вул.Войкова, 89А, м.Бердичів,13308 Житомирська обл., м.Бердичів – вул.Войкова: 119–189; вул.Гагаріна, вул.Герцена, вул.Гоголя, вул.Калініна, вул.Радісна, вул.Ціолковського, вул.Яблунева, вул.70-річчя СРСР, пров.Гоголя, пров.І Герцена, пров.ІІ Герцена, пров.Ціолковського, пров.Яблуневий 1137

1. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Матяш Юрій Миколайович.
2. ПП Республіканська платформа – Станішевський Віталій Олександрович.
3. ПП ВО “Батьківщина” – Надрага Наталія Павлівна.
4. ПП “Опозиційний блок” – Петровський Віктор Мар’янович.
5. ПП Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Пасічник Олег Миколайович.

3 181226

вул.Войкова, 32/21, м.Бердичів, 13308

Житомирська обл.

м.Бердичів – вул.Аширбекова: 2А–22; вул.Березнева: 24А, 26/38–28, 30/56, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44/2, 47–89; вул.Ботанічна, вул.Войкова: 1–117/2; вул.Дружби, вул.Жуковського, вул.Інтернаціоналістів, вул.Красіна: 13/2–15, 17, 19–50, 52; вул.Крупської, вул.Ульянової, пров.Аширбекова, пров.Березневий, пров.Ботанічний, пров.Войкова, пров.Дружби, пров.Жуковського 1656

1. Патріотична партія України – Філіонович Тетяна Юріївна.
2. Радикальна партія Олега Ляшка – Велімовський Олександр Леонідович.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Марківський Андрій Петрович.
4. ПП Республіканська платформа – Брижук Катерина Володимирівна.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Бабій Олександр Сергійович.
6. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – П’ятницький Андрій Олександрович.
7. ПП “Нова Держава” – Франчук Емілія Броніславівна.

4 181227

вул.Красіна, 54А, м.Бердичів,13308

Житомирська обл.

М.Бердичів – вул.Березнева: 1–24, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; вул.Бразульського, вул.Володарського, вул.Зелена, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Красіна: 51, 53–74А; вул.К.Цеткін, вул.Огибна, вул.Південна, вул.Стара, пров.Бразульського, пров.Володарського, пров.Зелений, пров.І Південний, пров.ІІ Південний, пров.ІІІ Південний, пров.Космічний, пров.Красіна, пров.К.Цеткін, пров.Тельмана 1754

1. Патріотична партія України – Щепанський Віталій Костянтинович.
2. Радикальна партія Олега Ляшка – Романський Ігор Васильович.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Стодольський Віталій Вікторович.
4. ПП Республіканська платформа – Михайленко Валентина Йосипівна.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Марковський Віталій Володимирович.
6. Аграрна партія України – Шевчук Валентина Петрівна.
7. ПП “Нова Держава” – Пузиренко Григорій Іванович.

5 181228 вул.Олега Реготуна, 7, м.Бердичів, Житомирська обл., 13308 м.Бердичів – вул.Генерала Горбатова, вул.Генерала Панфілова: 3–15, 17, 19, 21–23, 25–29; вул.Зарічна, вул.Івана Федорова, вул.Матеріальна: 2/28–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Олега Реготуна, вул.Тельмана: 1А–67, 69, 71–71А; вул.Хазяйственна, вул.Чуднівська: 2–78/2; вул.30-річчя Перемоги: 15, 17, 32–36/34; пров.Зарічний, пров.І Матеріальний, пров.І Рози Люксембург, пров.Івана Федорова, пров.ІІ Матеріальний, пров.ІІ Рози Люксембург, пров.Лабораторний, пров.Хазяйственний 1316

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Куманецький Валерій Леонідович.
2. Патріотична партія України – Рибак Володимир Олександрович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Ратанюк Дмитро Сергійович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Савченко Лідія Василівна.
5. ПП Республіканська платформа – Романюк Юрій Володимирович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Бондарчук Володимир Олександрович.
7. ПП “Опозиційний блок” – Коцюруба Максим Сергійович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Вдовиченко Андрій Олександрович.
9. ПП “Нова Держава” – Пінчук Олександр Володимирович.

6 181229 вул.Чуднівська, 156, м.Бердичів, Житомирська обл., 13308 м.Бердичів – вул.Генерала Панфілова: 16–16А, 18, 20, 24, 31–41; вул.Кутузова, вул.Матеріальна: 21, 23–23А, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–62; вул.Мічуріна, вул.Перемоги, вул.Суворова, вул.Тельмана: 68, 70, 72–100; вул.Фруктова, вул.Черняховського, вул.Чуднівська: 79–174; пров.Веселий, пров.І Суворова, пров.І Чуднівський, пров.ІІ Суворова, пров.ІІ Чуднівський, пров.Мічуріна, пров.Перемоги: 1–3, 5–31; пров.Фруктовий 1464

1. ППУкраїнськеобєднанняУКРОП” – КозінськийФеліксЮзефович.
2. Патріотична партія України – Рижих Юлія Вікторівна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Коваль Наталія Петрівна.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Тонкошкура Ірина Анатоліївна.
5. ПП Республіканська платформа – Хіхловський Геннадій Станіславович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Петрович Тетяна Юріївна.
7. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Волошина Марія Юріївна.

181259 пров.Перемоги, 4, м.Бердичів, Житомирська обл., 13308 м.Бердичів – пров.Перемоги: 4; 1464  
7 181230 вул.Молодогвардійська, 2А, м.Бердичів, Житомирська обл., 13312 м.Бердичів – вул.Житомирська: 15, 23–23Б, 29; вул.Миру, вул.Молодогвардійська, вул.Руська: 25–25А, 27, 29, 31/18, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–49, 51, 53, 55, 57, 59; вул.Сакко і Ванцетті: 3–13, 15, 19; вул.Староміська, вул.Толстого: 2–17/19; вул.Урожайна: 1/44–12, 14, 16–16А; вул.Чернишевського, вул.Ширшова: 1–13, 15; вул.Шолом-Алейхема: 25/23–70; вул.30-річчя Перемоги: 3А–12, 16, 18–30; пров.Тихий, пров.Урожайний, пров.Ширшова 2362

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Чумак Володимир Сергійович.
2. Патріотична партія України – Шулік Інна Андріївна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Братюк Валерій Юрійович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Демусь Іван Омелянович.
5. ПП Республіканська платформа – Харчук Юрій Святославович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Кустовецька Світлана Володимирівна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Ісаєв Олексій Олександрович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Сенча Володимир Миколайович.

8 181231 вул.Житомирська, 43, м.Бердичів,13312 Житомирська обл.,

м.Бердичів – вул.Житомирська: 35–45, 47–49, 51–53; вул.Руська: 1–16, 21, 23; вул.Сакко і Ванцетті: 14, 16–18, 20/1–25/19; вул.Толстого: 20–25; вул.Ширшова: 14, 16–41; вул.Шолом-Алейхема: 3–24; пров.Маложитомирський, пров.Сакко і Ванцетті

2166

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Острожинська Людмила Петрівна.
2. Патріотична партія України – Венгер Людмила Анатоліївна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Брацюнь Іван Олександрович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Бабікова Лариса Миколаївна.
5. ПП Республіканська платформа – Гуменюк Віктор Олександрович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Мельник Людмила Володимирівна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Мазур Андрій Вікторович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Бортюк Василь Іванович.

181261

вул.Сестер Сломницьких, 1, м.Бердичів,13312

Житомирська обл.,

Бердичівська центральна міська лікарня               
9 181232 вул.Руська, 26, м.Бердичів, Житомирська обл., 13312 м.Бердичів – вул.Житомирська: 55–63, 65А, 67/1, 69/2, 71, 75/2; вул.Ковпака, вул.Річна, вул.Руська: 18–18Б, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34/20, 36/11, 38, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 58–58А, 60–78; вул.Сабурова: 2/48–51, 53; вул.Соснова, вул.Урожайна: 13, 15, 17–44; вул.Чапаєва, вул.Щорса, пров.Річний, пров.Сабурова, пров.Сосновий, пров.Чапаєва 2041

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Зімбіцький Олександр Адольфович.
2. Патріотична партія України – Гапчук Катерина Михайлівна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Пінчук Владислав Володимирович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Пойдіна Леся Володимирівна.
5. ПП Республіканська платформа – Дудюк Ігор Миколайович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Горобець Владислав Анатолійович.
7. ПП “Опозиційний блок” – Амонс Ірина Володимирівна.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Козловський Олег Мечиславович.

10

181233

вул.К.Маркса, 15А, м.Бердичів, Житомирська обл., 13312 м.Бердичів – вул.Житомирська: 18–22, 24–28, 32,46/1, айо.К.Маркса: 3–19В, 21/31; айо.Пушкіна: 1–18/37; айо.Сестер Сломницьких: 2/40–10/37, 14, 16, 18, 20, 22, 24–28;, айо.Шевченка: 23–23А, 25А–80/18; пров.Поштовий 1935 1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Коцюба Олександра Сергіївна.
2. Патріотична партія України – Островський Руслан Федорович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Орлов Микола Володимирович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Толочко Василь Іванович.
5. ПП Республіканська платформа – Савсімов Сергій Сергійович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Шумило Світлана Анатоліївна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Куций Сергій Сергійович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Гуменюк Олександр Володимирович.
11 181233 вул.К.Маркса, 15А, м.Бердичів, Житомирська обл., 13312

м. Бердичів – вул.Академіка Павлова, айо.Житомирська: 50–50Б, 64, 66, 68, 70/2; айо.Короленка: 3–13/56, 15/72, 17, 19–19А, 21, 23, 25;

айо.Лілі Карастоянової: 33–35, 41, 43, 45/28, 49–55; айо.Транспортна

1712

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Мамайчук Тетяна Олександрівна.
2. Патріотична партія України – Лебедєва Олександра Олександрівна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Говорун Наталія Анатоліївна.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Кущак Роман Георгійович.
5. ПП Республіканська платформа – Терлецький Владислав Олександрович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Козінський Віктор Феліксович.
7. Аграрна партія України – Хазова Тетяна Миколаївна.
8. ПП “Опозиційний блок” – Прохватило Лариса Миколаївна.
9. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Домбровська Тетяна Володимирівна.

181234 вул.Житомирська, 74А, м.Бердичів, Житомирська обл., 13303 м.Бердичів – вул.Волховбуду, вул.Житомирська: 72, 79/2, 89–91, 93, 95, 97–105; вул.Залізнична, вул.Івана Франка, вул.Куйбишева, вул.Міліцейська, вул.Петровського, вул.П’ятирічки, вул.Робітнича, вул.Сабурова: 52, 54–85; вул.Санаторна, вул.Чехова, вул.8 Березня, пров.Залізничний, пров.Івана Франка, пров.Куйбишева  
181262 вул.Санаторна, 22, м.Бердичів, Житомирська обл., 13312 Центральна айона лікарня Бердичівського району  
12 181235 вул.Жовтнева, 11, м.Бердичів, Житомирська обл., 13303 м.Бердичів – вул.Жовтнева, вул.Раскової, вул.Сабурова: 86–110; пров.Жовтневий, пров.Раскової 1784

1. ППУкраїнськеобєднанняУКРОП” – ПустовітІринаЮріївна.
2. Патріотична партія України – Бойчук Наталія Петрівна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Кравчук Інна Едуардівна.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Шимонко Роман Олександрович.
5. ПП Республіканська платформа – Осадчук Ірина Анатоліївна.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Андрійчук Андрій Віталійович.

13 181236 вул.Житомирська, 78, м.Бердичів, Житомирська обл., 13303 м.Бердичів – вул.Житомирська: 86, 92/1, 94, 96, 109–127; вул.Котляревського, вул.Паризької Комуни: 1–9/15; пров.Котляревського 1343

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Шабаянц Сергій Араратович.
2. Патріотична партія України – Максимчук Олександр Миколайович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Шелегон Юлія Юріївна.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Бессаліцьких Ярослав Леонідович.
5. ПП Республіканська платформа – Чернятіна Анастасія Валеріївна.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Петренко Ольга Федорівна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Бобиляк Руслана Миколаївна.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Нідзвецький Віталій Володимирович.
9. ПП “Нова Держава” – Радкевич Василь Володимирович.

14 181237 вул.Паризької Комуни, 49, м.Бердичів, Житомирська обл., 13303 м.Бердичів – вул.Валерія Вітковського, вул.Героїв Перекопу, вул.Коцюбинського, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Паризької Комуни: 10–88; вул.Пархоменка, вул.Піщана, вул.Сабурова: 116–128; вул.Сєрова, вул.Спартаківська, вул.Тургенєва, вул.Фабриціуса, вул.Червоної Авіації, вул.16 Липня, пров.І Фабриціуса, пров.ІІ Фабриціуса, пров.Коцюбинського, пров.Сєрова, пров.Спартаківський 2213

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Мельничук Наталія Миколаївна.
2. Патріотична партія України – Добровольський Віталій Вікторович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Чернявський Павло Петрович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Грубський Віталій Миколайович.
5. ПП Республіканська платформа – Іщук Вадим Борисович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Радецькй Олег Альфредович.
7. ПП “Опозиційний блок” – Луцик Ірина Олександрівна.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Поліщук Олеся Петрівна.
9. ПП “Нова Держава” – Красовський Леонід Альфонсович.

15 181238 вул.Піонтковського, 7, м.Бердичів, Житомирська обл., 13303 м.Бердичів – вул.Будівельників, вул.Вільхова, вул.Генерала Ватутіна, вул.Житниченка, вул.Житомирська: 129–149/1; вул.Квітнева: 53, 55, 57–122; вул.Крилова, вул.Максима Кривоноса, вул.Мурованка, вул.Нова: 41, 45, 47, 49–112; вул.Озетівська, вул.Олександра Пителя, вул.Піонтковського: 44–98/82; вул.Пригородна, вул.Українська, вул.Червонотравнева: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–44А, 46, 48–109; пров.Вільховий, пров.Генерала Ватутіна, пров.І Піонтковського, пров.ІІ Піонтковського, пров.Крилова, пров.Макаренка, пров.Озетівський, пров.Олександра Пителя, пров.Український 1922

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Сидорчук Ярослав Миколайович.
2. Патріотична партія України – Шпортун Олег Миколайович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Новаков Петро Олексійович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Боголюбський Микола Володимирович.
5. ПП Республіканська платформа – Янковенко Олександр Валентинович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Грушко Валентина Казимирівна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Луцик Олександр Вячеславович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Грицюк Юрій Вікторович.

16 181239 вул.Індустріалізації, 3, м.Бердичів, Житомирська обл., 13304 м.Бердичів – вул.Генерала Леселідзе, вул.Завадського, вул.Заводська, вул.Індустріалізації, вул.Квітнева: 1/58–52, 54, 56; вул.Колективізації, вул.Мебельників, вул.Мучна, вул.Нова: 1/56–40, 44, 46, 48/63; вул.Олександра Ковальчука, вул.Островського, вул.Піонтковського: 2–42; вул.Червонотравнева: 1/50–31, 33, 35, 37, 39, 41/63, 43/56, 45–45А, 47/53; вул.Юрія Панасюка, пров.Заводський, пров.Олександра Ковальчука, пров.Червонотравневий 1832

1. Патріотична партія України – Дем’янюк Іван Васильович.
2. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Ярош Руслан Феліксович.
3. ПП Республіканська платформа – Пухальський Роман Валентинович.
4. ПП ВО “Батьківщина” – Пасічний Михайло Павлович.
5. ПП “Опозиційний блок” – Волонтир Світлана Іванівна.

17 181240 вул.Червона, 57, м.Бердичів, Житомирська обл., 13304 м.Бердичів – вул.Вишнева, вул.Корольова, вул.Озерна, вул.Профсоюзна, вул.Рафінадна, вул.Романа Абрамова, вул.Серафимовича, вул.Червона, пров.І Червоний, пров.ІІ Червоний, пров.Корольова, пров.Профсоюзний, пров.Серафимовича 1955

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Свірідова Тетяна Вавіловна.
2. Патріотична партія України – Чепіль Андрій Іванович.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Духницька Наталія Степанівна.
4. ПП Республіканська платформа – Корнійчук Андрій Володимирович.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Багінський Віктор Леонідович.
6. ПП “Опозиційний блок” – Журавський Сергій Миколайович.
7. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Кузьменко Андрій Миколайович.

18 181241 вул.Низгірецька, 117, м.Бердичів, Житомирська обл., 13306 м.Бердичів – вул.Білопільська: 3–3А, 5, 7–7А, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23–23А, 25, 27, 31, 35; вул.Ломоносова, вул.Низгірецька: 1Г, 5–123; вул.12-го Жовтня, пров.І Низгірецький, пров.ІІ Низгірецький 1963

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Рудзький Олександр Сергійович.
2. Патріотична партія України – Козік Сергій Юрійович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Коломієць Олександр Миколайович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Ейсмонт Микола Миколайович.
5. ПП Республіканська платформа – Лещенко Дмитро Ігорович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Порозінський Михайло Леонідович.
7. Аграрна партія України – Трофімчук Богдан Вікторович.
8. ПП “Опозиційний блок” – Маруськевич Ольга Віталіївна.

19 181242 вул.Білопільська, 44, м.Бердичів, Житомирська обл., 13306 м.Бердичів – вул.Білопільська: 4–4Б, 6–6Б, 8–8А, 10–12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28–30, 32–34, 36–100; вул.Газопровідна, вул.Механізаторська, пров.Газопровідний, пров.Михайла Степанюка 1417

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Федоренко Василь Петрович.
2. Патріотична партія України – Трембовецька Світлана Олегівна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Захарчук Катерина Миколаївна.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Ястремська-Нагорна Анна Олексіївна.
5. ПП Республіканська платформа – Іващенко Юрій Ростиславович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Мішта Тетяна Володимирівна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Сепріянов Дмитро Валерійович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Вараниця Сергій Анатолійович.
9. ПП “Нова Держава” – Киричун Микола Гнатович.

20 181243 вул.Шелушкова, 37, м.Бердичів, Житомирська обл., 13306 м.Бердичів – вул.Волочаївська: 36/1, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76–148; вул.Металістів: 78–95; вул.Новоіванівська: 69/9–112; вул.Олександра Венгера: 3, 5/1, 7/1, 13, 19; вул.Чкалова, вул.Шелушкова: 16/1, 18, 20/2–22/1, 24–103; пров.Станційний, пров.Чкалова, пров.4 Шелушкова, пров.5 Шелушкова, пров.6 Шелушкова 1633

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Альвас Ніна Михайлівна.
2. Патріотична партія України – Блажчук Олександр Володимирович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Боровський Владислав Вячеславович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Ханіна Галина Миколаївна.
5. ПП Республіканська платформа – Максименко Володимир В’ячеславович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Осипенко Володимир Маркович.
7. Аграрна партія України – Руда Світлана Анатоліївна.
8. ПП “Опозиційний блок” – Фещук Лариса Вікторівна.
9. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Довгий Андрій Сергійович.

21 181244 вул.Шелушкова, 4, м.Бердичів, Житомирська обл., 13306 м.Бердичів – вул.Волочаївська: 21/39, 23, 25, 29, 31, 35, 37, 39; вул.Гранична, вул.Новоіванівська: 23, 25, 31, 33, 35–35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49/5, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67/8; вул.Олександра Венгера: 2, 4, 6, 12, 14–18; вул.Шелушкова: 3–15, 17, 19–19А, 23–23А; пров.Ветеринарний, пров.І Шелушкова, пров.ІІ Шелушкова, пров.Новоіванівський 1496

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Панасюк Олег Ігорович.
2. Патріотична партія України – Нікітченко Микола Володимирович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Мазур Юрій Олександрович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Рибак Наталія Іванівна.
5. ПП Республіканська платформа – Міщук Максим Сергійович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Інкляуз Леонід Вікторович.
7. ПП “Опозиційний блок” – Серпіянов Олександр Валерійович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Лінчик Сергій Григорович.

181246 вул.Богунська, 31Б, м.Бердичів, Житомирська обл., 13306 м.Бердичів – вул.Волочаївська: 41, 43–45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67/14, 69/17, 71–71А, 73, 75/16; вул. Новоіванівська: 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58–58/2, 60/1, 62, 64–64А, 66, 68; 251  
22 181245 пл.Мистецька, 1, м.Бердичів, Житомирська обл., 13306 м.Бердичів – вул.Богунська, вул.Європейська: 67/2, 69–69А, 71, 73, 83–128; вул.Стадіонна 1995

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Петровський Петро Анатолійович.
2. Патріотична партія України – Янюк Володимир Павлович.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Петрівська Олена Володимирівна.
4. ПП Республіканська платформа – Кравець Тетяна Володимирівна.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Ткачук Андрій Павлович.
6. Аграрна партія України – Бережна Олена Василівна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Помикалова Галина Андріївна.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Чорнобривець Ірина Іванівна.
9. ПП ВО “Свобода” – Зоз Наталія Олександрівна.

23 181246 вул.Богунська, 31Б, м.Бердичів, Житомирська обл., 13306 м. Бердичів – вул.Гайдара, вул.Левадна, вул.Металістів: 3–76/17; вул.Новоіванівська: 3, 5/29, 7, 9, 11, 19–22, 24, 26–30, 32–32А, 34А–34Б, 36–36А, 38, 40, 42, 44; вул.Польова, вул.Трудова: 5–27, 30; пров.Волочаївський, пров.Левадний, пров.Металістів 1747

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Фефелов Вадим Валерійович.
2. Патріотична партія України – Вдовиченко Юрій Васильович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Мазур Дмитро Олександрович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Міроненко Олександр Анатолійович.
5. ПП Республіканська платформа – Ященко Марина Олександрівна.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Борісов Анатолій Миколайович.
7. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Гаврилюк Зінаїда Сергіївна.

24 181247 ул..Котовського, 41, м.Бердичів, Житомирська ул.., 13302 м.Бердичів – ул..КІМа, ул..Котовського: 36/1; вул.Осипенко, вул.Трудова: 28–29, 31–39; пров.Трудовий, 1226

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Бичков Дмитро Владиславович.
2. Патріотична партія України – Мазунова Оксана Володимирівна.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Середюк Павло Михайлович.
4. ПП Республіканська платформа – Кравець Марина Сергіївна.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Бабюк Ірина Петрівна.
6. ПП “Опозиційний блок” – Клим Роман Тимофійович.
7. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Яремчук Юрій Васильович.

25 181247 вул.Котовського, 41, м.Бердичів, Житомирська обл., 13302 м.Бердичів – вул.Гірська, вул.Євгена Старікова: 4, 6, 8;  вул.Котовського: 34/2;  вул.Червоноармійська, пров.Євгена Старікова, пров.Червоноармійський 1171

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Дем’янчук Олена Олексіївна.
2. Патріотична партія України – Жеманов Сергій Євгенович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Костюк Роман Володимирович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Лонський Ігор Віталійович.
5. ПП Республіканська платформа – Сметанін Павло Володимирович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Цуканов Іван Вікторович.
7. ПП “Опозиційний блок” – Клим Тимофій Петрович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Макарова Надія Володимирівна.
9. ПП “Нова Держава” – Пузиренко Олена Костянтинівна.

181249 ул..Братів Міхеєвих, 6, м.Бердичів, Житомирська ул.., 13302 м. Бердичів – ул..Братів Міхеєвих: 2-2Б, ул.. Котовського 52, 64Б;

581

 
26 181248 вул.Котовського, 45, м.Бердичів, Житомирська обл., 13302 м.Бердичів – вул.Елінг, вул.Котовського: 38/2, 40/1–41, 49–51А, 53–57А, 59, 61, 63, 67–98; вул.Шкільна, в/ч А0804 2059

1. ПатріотичнапартіяУкраїниЯремчукІннаЛеонідівна.
2. Радикальна партія Олега Ляшка – Сидорець Юлія Миколаївна.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Верещак Віталій Іванович.
4. ПП Республіканська платформа – Шафранський Максим Олександрович.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Клименко Антон Миколайович.
6. ПП “Опозиційний блок” – Онуфрієнко Наталія Анатоліївна.
7. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Цихуляк Марія Василівна.
8. ПП “Нова Держава” – Ященко Володимир Миколайович.

27

181249

вул.Братів Міхеєвих, 6, м.Бердичів, Житомирська обл., 13302

м.Бердичів – вул.Братів Міхеєвих: 4, 6–8, 10; вул.Євгена Старікова: 1–3, 5, 7, 9–15; вул.Котовського: 40А, 42–46;

1789

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Гапчук Інна Анатоліївна.
2. Патріотична партія України – Філіонович Світлана Петрівна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Гриб Артем Анатолійович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Пудрій Наталія Георгіївна.
5. ПП Республіканська платформа – Качковська Ірина В’ячеславівна.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Савін Олександр Володимирович.
7. ПП “Опозиційний блок” – Левандовський Володимир Павлович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Слєсаренко Олена Анатоліївна.

28 181250 вул.Євгена Старікова, 17, м.Бердичів, Житомирська обл., 13302 м.Бердичів – вул.Братів Міхеєвих: 1, 3, 5–5А, 9, 11; вул.Євгена Старікова: 21–29; вул.Котовського: 58, 60–60А, 62, 64, 66–66А; в/ч А0241, в/ч А2128, в/ч А2149, в/ч А2837, в/ч А2840, в/ч А2953, в/ч 20658, в/ч 32500, в/ч-польова пошта В3231 2033

1. Патріотична партія України – Абрамова Тетяна Степанівна.
2. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Подгорчук Олександр Іванович.
3. ПП Республіканська платформа – Кучерявий Сергій Вікторович.
4. ПП ВО “Батьківщина” – Тична Богдана Миколаївна.
5. ПП “Опозиційний блок” – Половніков Владислав Ігорович.
6. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Курбанова Олена Анатоліївна.

29

181251

вул.Вінницька, 53, м.Бердичів, Житомирська обл., 13302 м.Бердичів – вул.Вінницька: 63, 65, 67–69, 71; вул.Волочаївська: 3–20, 22, 24, 26–28, 30, 32–34/2; вул.Комсомольська, вул.Котовського: 4–33/2, 35, 37; вул.Новоіванівська: 4–4А, 6, 8, 10, 12–18/31; вул.Фрунзе: 19, 21–25/1А; пров.Котовського, пров.Фрунзе

1692

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Клименко Микола Миколайович.
2. Патріотична партія України – Мельник Наталія Кирилівна.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Бабій Юлія Петрівна.
4. ПП Республіканська платформа – Кобернюк Ольга Сергіївна.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Шелепа Валерій Анатолійович.
6. ПП “Опозиційний блок” – Грінберг Семен Лузерович.
7. ПП ВО “Свобода” – Матвійчук Ольга Вікторівна.

30 181251 вул.Вінницька, 53, м.Бердичів,13302 Житомирська обл. м. Бердичів – вул. Вінницька: 49, 51, 57, 59, 61, 549

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Слюсарєв Вадим Анатолійович.
2. Патріотична партія України – Яремова Тетяна Миколаївна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Говорун Костянтин Ігорович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Левицький Роман Всеволодович.
5. ПП Республіканська платформа – Семенюк Марина Олександрівна.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Ящук Андрій Валентинович.
7. ПП “Опозиційний блок” – Синицька Ірина Володимирівна.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Кицак Богдан Вікторович.
9. ПП ВО “Свобода” – Тростянський Олексій Борисович.

181252

вул.Вінницька, 42, м.Бердичів, 13302

Житомирська обл.,

м.Бердичів – вул.Вінницька: 25–48, 50, 52–56А, 58–58А, 60, 62, 64, 66, 70, 72–92/2; пров.Свердлова 1069  
31 181253

вул.Вінницька, 10, м.Бердичів,13301

Житомирська обл.,

м.Бердичів – вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Європейська: 1–9; вул.Житомирська: 2/6–14; вул.Косогірська, вул.Красіна: ½–12, 16, 18; вул.Набережна, вул.Торгова, пл.Соборна, пров.Косогірський 1595

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Савицький Олег Романович.
2. Патріотична партія України – Кондратюк Павло Миколайович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Ридванська Катерина Вікторівна.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Гайдаманчук Павло Валерійович.
5. ПП Республіканська платформа – Алексійчук Наталія Михайлівна.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Осіпов Володимир Миколайович.
7. Аграрна партія України – Солодович Юлія Анатоліївна.
8. ПП “Опозиційний блок” – Шубіна Надія Казимирівна.
9. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Гуменюк Алла Володимирівна.
10. ПП ВО “Свобода” – Кривушин Анатолій Миколайович.
11. ПП “Нова Держава” – Ящук Павло Павлович.

32 181254

вул.Лілі Карастоянової, 3, м.Бердичів,13301

Житомирська обл.

М.Бердичів – вул.Віталія Дульчика, вул.Героїв України: 3–24, 35, 37, 39, 43–45; вул.Європейська: 11/1, 13А–13/2, 15, 23А–25А; вул.Лілі Карастоянової: 2–23, 25, 27; вул.Садова: 4–16, 19, 21, 23, 25–25А; вул.Шевченка: 3, 11–19Б, 24; пров.Віталія Дульчика 1773

1. Патріотична партія України – Гопанчук Наталія Олегівна.
2. Радикальна партія Олега Ляшка – Вишнівський Віталій Вікторович.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Колісниченко Віктор Станіславович.
4. ПП Республіканська платформа – Стукалець Микола Олегович.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Колісник Роман Борисович.
6. ПП “Опозиційний блок” – Ганюк Наталія Ігорівна.
7. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Кашпірук Артем Анатолійович.
8. ПП “Нова Держава” – Власевич Ольга Михайлівна.

33 181255 вул.Європейська, 18/8, м.Бердичів, Житомирська обл., 13301 м.Бердичів – вул.Вінницька: ½–24; вул.Воровського, вул.Генерала Луппова, вул.Європейська: 10, 12, 14, 20, 28–32/1Б; вул.Маяковського, вул.МЮДа, вул.Рибна, вул.Сергія Ковтуна, вул.Шевченка: 4–8; пров.Маяковського, пров.МЮДа, пров.Піонерський 1803

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Дзюблюк Олександр Сергійович.
2. Патріотична партія України – Іваненко Світлана Петрівна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Лукошкін Денис Євгенович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Гладун Сергій Валерійович.
5. ПП Республіканська платформа – Давиденко Іван Петрович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Цвєтков Василь Валентинович.
7. ПП “Опозиційний блок” – Іщук Василь Васильович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Хомич Юрій Іванович.
9. ПП ВО “Свобода” – Коломієць Юрій Анатолійович.
10. ПП “Нова Держава” – Калінський Юрій Павлович.

34 181256 вул.Європейська, 51, м.Бердичів,13302 Житомирська обл. М.Бердичів – вул.Володимирська, вул.Героїв України: 26/17–34, 36, 38, 40–42, 46–79; вул.Горького: 3–10/52; вул.Європейська: 36–66, 68–68А, 70, 72, 74–80; вул.Медична, вул.Фрунзе: 5–18, 20; пл.Центральна, пров.Володимирський 1995

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Олійник Ігор Володимирович.
2. Патріотична партія України – Копитко Сергій Леонідович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Романюк Тетяна Степанівна.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Піотровський Антон Вітольдович.
5. ПП Республіканська платформа – Кравець Володимир Анатолійович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Бачинська Надія Ігорівна.
7. Аграрна партія України – Лавровська Світлана Миколаївна.
8. ПП “Опозиційний блок” – Михальчук Андрій Дмитрович.
9. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Супрун Олена Олегівна.
10. ПП “Нова Держава” – Ветранюк Анатолій Іванович.

181260 вул.Європейська, 52, м.Бердичів,13301 Житомирська обл. Обласний госпіталь для ветеранів війни Житомирської обласної ради    
35 181257 вул.Пушкіна, 46, м.Бердичів,13312 Житомирська обл. М.Бердичів – вул.Богдана Хмельницького: 1, 3, 4–5, 6–55; вул.Горького: 12/51–23; вул.К.Маркса: 23/28, 25–25А, 29–31/26, 33, 35, 37, 39–41, 45–90/64; вул.Короленка: 14, 16, 18–18А, 20, 22, 24, 26–53/61; вул.Лілі Карастоянової: 30, 38–40А, 42, 44, 46/12; вул.Пушкіна: 19–101; вул.Садова: 18, 20, 22, 24–24А, 26, 28, 30, 32–51/30Б; вул.Сергія Сідлецького, вул.Сестер Сломницьких: 11/47–13/36, 15, 17, 19, 21, 23, 30–36/49В; пров.К.Маркса, пров.Короленка, пров.Пушкіна 1490

1. Патріотична партія України – Гопанчук Геннадій Петрович.
2. Радикальна партія Олега Ляшка – Вальчук Світлана Володимирівна.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Янковенко Любов Олексіївна.
4. ПП Республіканська платформа – Стельмах Галина Петрівна.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Міщук Алла Михайлівна.
6. Аграрна партія України – Бойчук Алла Анатоліївна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Стародубцева Надія Ігорівна.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Коляда Богдан Олександрович.

36 181258

вул.Богдана Хмельницького, 5, м.Бердичів,13312

Житомирська обл.

м.Бердичів – вул.Богдана Хмельницького: 1А, 3А, 5А; вул.К.Маркса: 20, 22, 24, 28–28А, 32/29, 34/26, 36, 38, 44; вул.Лілі Карастоянової: 24, 26, 29; вул.Садова: 27, 29–29А, 31/34; 1843

1. Патріотична партія України – Шинкаренко Петро Олександрович.
2. Радикальна партія Олега Ляшка – Земнухова Інесса Анатоліївна.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Балянов Олександр Олександрович.
4. ПП Республіканська платформа – Гордін Ігор Володимирович.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Сокальський Юрій Євгенійович.
6. Аграрна партія України – Шпортун Тетяна Олександрівна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Шафранський Станіслав Леонідович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Кручак Артур Сергійович.
9. ПП ВО “Свобода” – Рикаль Олена Юріївна.
10. ПП “Нова Держава” – Власевич Марія Олександрівна.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.