Понеділок, 5 Грудня

Один з кандидатів на посаду Бердичівського міського голови вже проголосував

У Бердичеві день голосування розпочався без ексцесів. Всі виборчі дільниці своєчасно відчинились та виборці приступили до голосування.

На дільниці, розташованій в спортзалі п’ятої школи о пів на дванадцяту проголосував один з претендентів на посаду міського голови Бердичева Володимир В’ячеславович Пономарчук.

Кілька слів, якими він обмінявся з членами комісії, присутніми на дільниці та журналістом засвідчили, що кандидат в гарному настрої і впевнений в правильності своїх дій.

Також на дільницю завітав кандидат в депутати міської ради по цьому округу Сергій Гладун. Він переконався, що процес організований на високому рівні та пообіцяв прийти і спостерігати ввечері за підрахунком голосів.

Фотогалерея

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.