Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Неділя, 1 Жовтня

Вибори бердичівського міського голови в цифрах

Всього 24 тисячі 118 бердичівлян 25 жовтня взяли участь у голосуванні – повідомляють у виборчій комісії. Загальна кількість бюлетенів, що були виготовлені і отримані дільничними виборчими комісіями – 63 тисячі 518, з них невикористаних лишилось 39 тисяч 409.


Загальна кількість виборців включених до списку у Бердичеві становила – 62 тисячі 997, 803 виборці було внесено до витягів зі списку за місцем перебування. Отримали бюлетені на місці голосування -23 тисячі 589 осіб, не підлягають врахуванню всього 45 бюлетенів.


Більша половина виборців, а саме 12 тисяч 809 бердичівлян, вчетверте довірили керувати містом Василю Мазуру. Кандидат від ВО «Батьківщина» Володимир Пономарчук на другому місці з результатом – 5 тисяч 292 голоси. Єдина серед кандидатів жінка – Юлія Лефтер, очільниця міської організації Об’єднання «Самопоміч» набрала 2922 голоси і посіла третє місце. Очільника міського осередку політичної партії ВО «Свобода», Олексія Побережного підтримали 1059 бердичівлян. Станіслав Лужанський, кандидат від Патріотичної партії України отримав підтримку 868 виборців, само висуванець Олег Сітяшенко здобув прихильність 427 бердичівлян, Денис Заремський, кандидат від Республіканської платформи, завоював прихильність 414 виборців, а за самовисуванця Віктора Шуляра проголосували 213 містян.


З одинадцяти політичних партій за які бердичівляни мали можливість проголосувати на місцевих виборах, до бердичівської міської ради потраплять вісім. Не вдалось здолати 5% бар’єр трьом політичним силам – Аграрній партії України, Новій державі та Республіканській платформі. Найбільше голосів, а відповідно, і депутатських мандатів отримають Блок Петра Порошенка «Солідарність», ВО «Батьківщина», «Самопоміч», Радикальна партія Олега Ляшка.

Відео

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.