Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Неділя, 1 Жовтня

Результати виборів до Бердичівської міської та районної рад

За результатами голосування, з одинадцяти політичних партій та сил, що висували свої кандидатів до Бердичівської міської ради, прохідний 5% бар’єр вдалось здолати лишевосьми. Всього участь у виборах депутатів Бердичівської міської ради взяло 22 тисячі 975 бердичівлян. Всього у міській раді VII скликання буде 36 депутатів. Нову більшість у ній створять представники Блоку Петра Порошенка «Солідарність», які здобувши на виборах прихильність 6015 виборців приводять у міську раду 10 осіб.


Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», підтримали 3916 містян, що дає їм 6 місць у сесійній залі. Об’єднання «Самопоміч» за результатами голосування отримала 3090 голосів, а значить у міську раду пройдуть 5 кандидатів цієї політичної сили, стільки ж місць і у Радикальної партії Олега Ляшка, яку підтримали 2728 виборців. По 3 депутатb пройдуть за партійними списками від Опозиційного блоку, за який проголосували 1723 виборців та УКРОПу (1564), по 2 депутатів представлятимуть інтереси ВО Свободи і Патріотичної партія України, які набрали 1308 та 1276 голосів відповідно. Не потрапили у міську раду екс-комуністи. які брали участь у місцевих виборах у складі політичної партії «Нова держава»(597), Республіканська платформа (297)та Аграрна партія(488).


Депутатська більшість у районній раді теж за Блоком Петра Порошенка -11 осіб, Аграрна партія України здобула 9 мандатів, інтереси виборців які підтримали ВО «Батьківщина» представлятимуть 6 депутатів, по чотири місця у новій районній раді отримали Опозиційний блок та Радикальна партія Олега Ляшка.


Повний перелік депутатів міської та районної ради ми оприлюднимо на нашому ресурсі найближчим часом.


 Попередні списки депутатів до Бердичівської міської ради

Станом на ранок 29 жовтня відомі прізвища майбутніх депутатів Бердичівської міської ради від трьох політичних партій. Від Об’єднання «Самопоміч», список якої очолює Юлія Олександрівна Лефтер, депутатами можуть стати Тетяна Володимирівна Домбровська, Артем Анатолійович Кашпірук, Володимир Миколайович Сенча, Олег Миколайович Пасічник. 

За попередньою інформацією, Олег Пасічник також пройшов до обласної ради як кандидат від «Самопомочі», тож цілком можливо, що він відмовиться від депутатства у міській раді. А це означає, що його місце займе наступний за рейтингом кандидат – Юрій Васильович Яремчук. Шанси потрапити у міську раду після підрахунку партійних квот виборчою комісією, є також і у ще одного кандидата - Богдана Олександровича Коляди.


Від ВО «Свобода» до міської ради проходять Олексій Сергійович Побережний, перший номер у списку та Анатолій Миколайович Кривушин.


Від Патріотичної партії України мандати отримають Станіслав Іванович Лужанський та Андрій Іванович Чепіль. Наразі це вся інформація яку вдалось отримати у штабах політичних сил, які ведуть паралельний з виборчою комісією підрахунок квот.

Відео

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.