Неділя, 1 Жовтня

Гришківці обирають собі голову. ОНОВЛЕНО є остаточні цифри

Сьогодні в найбільшому сільському населеному пункті Бердичівщини, разом з Києвом, Житомиром та ще двома десятками найбільших міст України,  проходить другий тур виборів селищного голови. Нагадаємо, що в першому турі дві претендентки на цю посаду набрали однакове число голосів – по 698.

Вранці до виборчих дільниць, які розташовані в двох Гришковецьких школах прийшло не дуже багато виборців (на 12.00 близько 20%), а під обід людей трохи побільшало.

Члени комісії сподіваються цього разу швидше провести підрахунок голосів, адже рахувати прийдеться не чотири, а лише один комплект бюлетенів, тож дільничні комісії планують завершити свою роботу до 10 вечора, а територіальна комісія думає, що до початку нової доби стане відомим новий Гришковецький голова. 

P.S. Ще до десятої вечора закінчили підрахунок голосів дільничні комісії. За попередніми данними В Дмитрівській дільниці знову кандидати набрали майже однакову кількість голосів, але на дільниці, центр якої знаходиться в Гришковецькій гімназії, Ірена Лісова випередила Зою Євгенівну Стаднік майже на двісті голосів. Офіційні результати повідомимо вже вранці. 

P.P.S. За результатами підрахунків територіальної селищної виборчої комісії за Зою Євгенівну Стаднік віддали свої голоси 690 жителів Гришковець, за Ірену Леонідівну Лісову  - 861. Згідно законодавства у кандидатів є 5 днів для оскарження результатів, тому виборча комісія планує оголосити фіційні результати в п’ятницю 20 листопада.

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.