Субота, 30 Вересня

ЖКГ

Саме з 28 вересня дня до 5-го жовтня включно бердичів’яни можуть подати свої показники газу, та сплатити послуги.

Ще кілька місяців тому було вирішено виділити 7,5 мільйонів гривень з міського бюджету на ремонт п’яти сховищ, які знаходяться на балансі сьомого ЖЕКу.

 

Про це звітував його директор на засідання виконавчого комітету.

Комунальне підприємство «Бердичівкомунсервіс» завжди давало багато приводів для написання заміток про їх діяльність, а особливо про їх закупівлі за тендерами.

Сьогодні у соціальною мережею поширився черговий пост бердичівського депутата Максима Шафранського, про загрозу, що може нести димар закинутої котельні між будинками 18 і 20 на вулиці Соборній. 

Увага жителям Бердичева та Бердичівського району!

Актуальною темою для читачів нашої газети є “Розклад руху приміського транспорту”. Багато бердичів’ян працюють в сусідніх селах, а також їздять до рідних. Напам’ять час прибуття маршрутних засобів знають лише ті, хто регулярно користується ними. Також є ті, кому важко запам'ятати увесь розклад.

Вчора на засіданні адміністративної комісії розглядали протокол, складений за адресою провулок Український, 2, на жінку, яка здійснила перелив рідких побутових відходів у відкриту зливову систему міста, чим порушила правила благоустрою міста.

Хтось взяв інтерв’ю у міського голови Бердичева Сергія Орлюка, яке сьогодні опублікували на офіційному сайті міста.

Сергій Валерійович означив у ньому проблеми, які постають перед житлово-комунальною й іншими сферами життєдіяльності та є досить вагомими. Наводимо нижче це інтерв’ю у повному обсязі без скорочень.

Минулого тижня відбулося засідання виконкому, на якому розглянули клопотання чоловіка, який орендує комунальну власність на вулиці Європейська, 30/2. Він звернувся з проханням погодити йому проведення капітального ремонту приміщення за власний рахунок.

Під’єднання до центральної системи водозабезпечення потребує встановлення облікового пристрою. Найбільш популярний варіант – лічильник води тахометричного типу. Таке обладнання має ряд переваг. По-перше, нема потреби під’єднувати обладнання до електромережі, по-друге, пристрої дуже компактні та мають мінімальну похибку.

В процесі капітального ремонту власного будинку чи квартири часто з’являється необхідність в повній заміні трубопроводу і опалювальної системи. Для того, щоб система опалення прослужила десятиліттями, необхідно правильно підібрати матеріали і комплектуючі для монтажу. Домовласники часто стикаються з проблемою вибору радіаторів, різноманітність яких достатньо велика. Сучасні батареї відрізняються не тільки своєю формою і розміром, але також і матеріалом виготовлення і технічними параметрами. Найбільш ефективними серед них є прилади опалення з алюмінію та комбінації двох металів: алюмінію і сталі, стійкої до утворення корозії.

radiatory1

Особливості біметалевих радіаторів

Такий вид приладів опалення – один із самих нових і прогресивних. Він забезпечує максимальний показник віддачі тепла при високій механічній стійкості і здатен витримувати високий внутрішній тиск завдяки конструкції, яка складається з:

 1. Основних опорних труб, виготовлених зі сталі;
 2. Секційної частини. Для виготовлення секцій використовується алюміній.

Біметалеві батареї є одними з найдорожчих опалювальних приладів цього класу. Але купити біметалеві радіатори опалення для обігріву приватного будинку  – це правильний варіант, оскільки їх конструкція забезпечує максимальний коефіцієнт корисної дії, і вони характеризуються високими показниками довговічності. Підсумовуючи вищесказане, розглянемо основні переваги таких опалювальних приладів:

 • високий показник ККД;
 • стійкість до механічних пошкоджень;
 • надійне з’єднання секцій;
 • здатність витримувати високий внутрішній тиск.

Основні відмінності батарей з алюмінію

Часто при організації системи опалення домовласники плутають біметалеві моделі і прилади з алюмінію. Це закономірно, оскільки вони мають спільні переваги, включаючи високий коефіцієнт теплообміну, привабливий зовнішній вигляд, конструкцію, яка складається із секцій. Але попри багато спільних характеристик, алюмінієві моделі поступаються за параметрами виробам з біметалу. Наприклад:

 • не витримують внутрішнього тиску, який перевищує дванадцять атмосфер;
 • характеризуються меншим терміном служби через більш вразливу конструкцію, яка не підкріплена міцними стальними опорними трубами;
 • високі вимоги до теплоносія. В ньому необхідно зберігати правильний рівень кислотності і не допускати утворення лугів;
 • для підключення можна використовувати тільки труби, виготовлені з аналогічного металу.   

Але попри недоліки, алюмінієві батареї продовжують використовуватись в побуті завдяки високому ККД і доступній для широких мас ціновій категорії. При виконанні всіх рекомендацій, стосовно теплоносія і догляду, радіатори із алюмінію стануть надійним джерелом тепла для дому на довгі роки. 

 

Вчора каркаси фігур, які мають незабаром постати на бетонному майданчику поблизу річки привезли на територію пляжу.

 

Вчора відбулося засідання виконавчого комітету, на якому розглядали один з проєктів рішень про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами.

З 1 вересня 2023 року у Житомирській області змінився оператор з розподілу природного газу – ТОВ «Газорозподільні мережі України» (бренд ГАЗМЕРЕЖІ) https://grmu.com.ua/.

 • Послуги асенізатора в Бердичеві
 • pamyat
 • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.