ЖКГ — РІО Бердичів

Четвер, 22 Серпня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

ЖКГ

Це вже не перша ситуація, коли добрі наміри бердичівлян грають проти них самих. Напевно, після цього мало хто захоче проявляти ініціативу та робити щось корисне для інших людей, якщо воно наче і не цінується. Але, як то кажуть, закон є закон, і нічого з цим не поробиш. Порушиш його – плати.

Проблема боргів за комунальні послуги у Бердичеві була, є і, очевидно залишиться актуальною. І найбільше це розумієш, коли, перебуваючи на засіданні адміністративної комісії, що проходить щосереди у міській раді, чуєш трьох- і чотирьохзначні суми за несплату наданих послуг водоканалом, теплоенерго, ЖЕКами тощо.

30 листопада 2018 року виконавчий комітет міської ради прийняв рішення №402, яким затвердив Положення з проведення міського конкурсу «Краще об’єднання співвласників багатоквартирного будинку нашого міста».

Про це стало відомо на засіданні конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання на надання послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких відходів), яке відбулося у вівторок, 13 серпня, в приміщенні Бердичівської міської ради.

Зазвичай саме комунальні працівники стають об’єктами нарікань житель багатьох міст, особливо, якщо після їхньої роботи трапляються неполадки або виникають проблемні ситуації, які доводиться самому владнувати або подекуди ще й судитися та доказувати свою правоту.

Про це стало відомо на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради сьогодні під час розгляду проекту рішення «Про утворення комісії для формування пропозицій щодо напрямів та об’єктів спрямування субвенції з державного бюджету для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа». Доповідала з цього питання завідувач сектору опіки та піклування, усиновлення та соціального захисту дітей Алла Гайдамаченко.

Інформація про намір визначити вартість старої будівлі дитячої поліклініки, що по вулиці Данилівській, 8, була розміщена на Офіційному порталі Бердичева.

Сьогодні місту не повезло на прориви водопровідної мережі. Вони стались одразу в трьох місцях Бердичева.

Ситуація, яка викликала на засіданні адміністративної комісії цілу суперечку, для Бердичева не є чимось новим.

Ми вже писали, що новостворена військова частина в Бердичеві, навчальний центр Сил Спеціальних Операцій (ССО), на десятки мільйонів гривень будує стадіони, спортмайданчики, автодроми та інші об’єкти для спеціальної підготовки. 

Минулого разу ми вже повідомляли читачів про те, що на засіданні адміністративної комісії оштрафували кандидатку у народні депутати за розклеювання інформаційно-агітаційних плакатів у недозволених місцях та за те, що у день тиші і вже після парламентських виборів ці плакати не були зняті зі стовпів. Тоді ж представники «Бердичівкомунсервісу» натякнули, що це не єдиний правопорушник, на якого за порушення правил благоустрою складено протокол, і що на наступних засіданнях такі ж протоколи розглядатимуть знову.

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.