ЖКГ — РІО Бердичів

Понеділок, 21 Січня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

ЖКГ

До диспетчера "Бердичівводоканалу" можна дзвонити лише за зміненим номером стаціонарного телефону. 

Таке оголошення розміщене на сайті міського комунального підприємства:

У п’ятницю, 28 грудня, у Бердичеві відбулось останнє в 2018 році засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

В зв’язку з усуненням масштабної аварії на магістралі трубопроводу 02.01.2019 р. з 12:00 до 18:00 буде призупинено роботу станції "Південна".

На написання цієї статті наштовхнули одночасно декілька подій, які стались наприкінці 2018 року в Бердичеві. Беззаперечно, головною є прийняття міською радою рішення про оголошення конкурсу на визначення організації, яка буде в найближчі роки утримувати звалище та вивозити сміття з житлових кварталів Бердичева, про яке ми коротко вже писали в попередніх публікаціях.

Відповідне повідомлення було розміщено на сайті КП «Бердичівводоканал».

Таку шокуючу цифру назвав завідуючий травмпунктом Бердичева Петро Чирка, якому разом з іншими медпрацівниками у таку погоду доводиться працювати у посиленому режимі.

Причина відсутності води в оселях городян стандартна: прорив труб водопостачання.

Це питання довго дискутувалось 4 грудня в актовому залі Бердичівського міськвиконкому. Тут зібрались члени містобудівної ради, журналісти та представники автовокзалу. Але це не було засідання містобудівної ради, а громадські слухання стосовно обговорення детального плану території поблизу автовокзалу. 

anoliya zb 800

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.