ЖКГ — РІО Бердичів

Четвер, 22 Лютого

ЖКГ

Купуючи приватний будинок із вже проведеними комунікаціями, власники зазвичай радіють, що не потрібно додатково витрачати час і кошти для відповідних робіт. Як то кажуть, частина справи вже зроблена, тому можна займатися зовнішніми і внутрішніми роботами, приводити житло до бажаного вигляду тощо.

Багато років бердичівляни могли по телевізору спостерігати за сотнями ошуканих киян, які вклали гроші в майбутнє житло, а з роками зрозуміли, що ні житла, ні грошей в них не буде. Будівельна компанія «Еліта-центр» стала символом втрачених грошей і віри у справедливість багатьох українців. Адже навіть після того, як заарештували її організаторів, простим людям, які вклали тисячі доларів у будівництво, ніхто нічого не повернув.

Тема заборгованості по комунальним послугам в Бердичеві не втрачає свої актуальності ні дня. Борги містян за опалення, водопостачання, електроенергію, ЖЕКи та за газ сягають чималих сум. У багатьох випадках ті чотиризначні числа, які доводиться людям спостерігати у своїх платіжках, тривалий час залишаються лише на папері, а не оплачуються в повному обсязі.

З цим питанням я звернувся до начальника управління Валентини Василівни Логвінчук після того, як інформацію про результати перевірки оприлюднила на своєму офіційному сайті Державна аудиторська служба (колишнє КРУ), і вона люб’язно погодилась все розповісти.

Під час контрольних заходів, проведених в Управлінні праці та соціального захисту населення Бердичівської районної державної адміністрації, фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області виявили незаконну виплату державних соціальних допомог та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг населенню на суму понад 1,2 млн грн.

З 1 січня Кабінет Міністрів України встановив нові соціальні норми на використання електроенергії, які враховуються при нарахуванні субсидій. Тому вже за січень місяць ті бердичівляни, котрі отримують субсидію, платитимуть за використання світла іншу суму. 

Проблема заборгованості по комунальним послугам у Бердичеві вже не один рік тримається на досить високому рівні. З різних на те причин жителі квартир в багатоповерхівках та приватних будинків по кілька місяців, а то й років, попросту не розраховуються за електропостачання, газ, воду, за послуги ЖЕКу та за теплопостачання. З часом борги накопичуються і стають чималими, після чого комунальні підприємства складають адміністративні протоколи, надсилають їх на розгляд комісії. Члени комісії їх розглядають і приймають рішення – штраф або попередження.

У зв’язку з проведенням планових ремонтів та аварійно-відновлювальних робіт з 12 лютого по 14 лютого у певні години відключатимуть світло повулично в оселях м. Бердичева та Бердичівського району. Публікуємо нижче графік з вказаними адресами, номерами будинків та годинами, коли проводитимуться ремонтні роботи.

Шановні мешканці міста Бердичева, власники будинків, які
постраждали внаслідок стихійного лиха 21.09.2017року та
зверталися до міськвиконкому за допомогою на відшкодування
збитків, завданих градом.

У зв’язку з проведенням планових ремонтів та аварійно-відновлювальних робіт з 29 січня по 9 лютого у певні години відключатимуть світло повулично в оселях м. Бердичева та Бердичівського району. Публікуємо нижче графік з вказаними адресами, номерами будинків та годинами, коли проводитимуться ремонтні роботи.

У зв’язку з проведенням планових ремонтів та аварійно-відновлювальних робіт 26 січня у певні години відключатимуть світло повулично в оселях м. Бердичева та Бердичівського району. Публікуємо нижче графік з вказаними адресами, номерами будинків та годинами, коли проводитимуться ремонтні роботи.

 

В березні 2015 року ми писали статтю про те, як в Бердичеві відкрили першу квартальну котельню на альтернативному паливі. Тоді з державного бюджету було виділено на це більше одного мільйона гривень. Тоді ж міський голова говорив, що в найближчий час зроблять ще три-чотири таких котельні у різних мікрорайонах міста.

Управління праці та соціального захисту населення відповідно до Порядку надання населенню житлових субсидій повідомляє, що субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону, але не більше ніж на 12 місяців, і розраховується:

У зв’язку з проведенням планових ремонтів та аварійно-відновлювальних робіт 25 січня у певні години відключатимуть світло повулично в оселях м. Бердичева. Публікуємо нижче графік з вказаними адресами, номерами будинків та годинами, коли проводитимуться ремонтні роботи.

800 200 web baner

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • DitSvit1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.