ЖКГ — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

ЖКГ

Таке рішення було прийнято вчора на засіданні виконавчого комітету міської ради. Відповідний проект рішення був оприлюднений на офіційному сайті ще 21 лютого, а передувало цьому засідання комісії з безпеки руху. 

Черговий раз звертаємося до мешканців міста Бердичева та доводимо до відома інформацію про шкідливість спалювання сухої трави, опалого листя, побутового сміття, що порушує правила благоустрою міста та тягне за собою адміністративну відповідальність.

Ще на минулому тижні ми писали про те, що на засіданні надзвичайної комісії з ТЕБ на НС було прийняте рішення про дезінфекцію не лише об’єктів продовольчої торгівлі, а й дорожнього покриття вулиць міста з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції.

Мешканці мікрорайону Загребелля та інші бердичівляни, які протягом останніх трьох тижнів бували поблизу Кляштору Босих Кармелітів, мали змогу спостерігати за реставраційними роботами, що ведуться над стіною фортеці над дорогою біля мосту.

Говорят, что ремонт невозможно закончить, его можно только приостановить. Многие, кто сталкивался со строительством, обустройством жилища или офиса, согласны с этим суждением на все 100%. Ведь ремонт – это не сразу красивые обои на стенах, «венецианка», декоративная роспись, новая плитка или сантехника, но и работы, которые этому всему предшествуют и следуют после, в частности – демонтаж и утилизация строительного мусора. А последнюю ко всему нужно еще и производить самостоятельно.

На аварійно-небезпечному перехресті Житомирської та Короленка встановили нові світлофори. Світлофори – світлодіодні, з відліком часу та звуковим сигналом для людей з інвалідністю.

Матеріально-технічну базу КП «Бердичівкомунсервіс» посилить новопридбаний пилосмок на колесах.

Про це журналістам на брифінгу повідомив заступник міського голови Сергій Онофрійчук. 

До уваги одиноких людей похилого віку, які не перебувають на обліку Бердичівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та опинились у складних життєвих обставинах!!!

Ми вже неодноразово писали про те, що в минулому році виділяли гроші на капітальний ремонт асфальтового покриття двох центральних вулиць Бердичева – Вінницької та Житомирської.

 

Проблема вивозу сміття була і залишається актуальною для Бердичева. Скарги та взаємні претензії раз-по-раз стають причиною суперечок між мешканцями міста та ТОВ «Полісся Екосфера». Меседжі одне до одного найчастіше публікуються у соцмережах, проте далеко не завжди вони є дієвими.

Почему-то очень часто так и становиться. В доме собрались гости, на кухне допекается пирог, а из туалета звучит истошный крик: «Нас топит!». Особенно часто такая ситуация бывает в квартирах первого этажа многоэтажных домов, когда весь стояк что угодно выбрасывает в канализационную систему, а расплачиваются за это те, кто живут пониже.

Сьогодні до нашої редакції завітав пенсіонер, щоб знайти саме ту газету, в якій ми писали про вивезення сміття. Ми пояснили, що писали про вивезення сміття вже безліч разів, і спробували вияснити, який саме текст йому потрібен.

 

Звісно, кардинально ситуацію з кількістю вбиралень у місті це не покращить, але все ж дещо змінить. Адже такі туалети поки що поставлять у місцях, де найбільше скупчення людей, а згодом, принаймні так зауважує міська влада, таку ініціативу будуть продовжувати. Тим більше, що колишні напіврозвалені вбиральні у Бердичеві зносять, так як вони вже старі зовсім і не виконують свою первісну функцію – за роки у будинках, біля яких вбиральні ці розташовані, було проведено каналізування.

Про це розповів на засіданні позачергової сесії Бердичівської міської ради, що проходила у середу, 27 лютого, заступник міського голови з питань ЖКГ, містобудування та архітектури Сергій Онофрійчук. А також додав, на що будуть розподілені ці кошти і яке співфінансування у цьому напрямку з бюджету міської ради.

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.