ЖКГ — РІО Бердичів

Четвер, 25 Трв

Увійти

Зареєструватися


ЖКГ

МКП «Бердичівводоканал» повідомляє, що в зв’язку з виконанням  аварійних ремонтних робіт на центральних мережах буде обмежено водопостачання 24.05.2017 р. з 22.00 год. до 06.00 год. 25.05.2017 р..

Управління ЖКГ

Таке дефіцитне в деяких європейських країнах та таке розповсюджене в містах України сміття з легкістю при розумному підході може перерости у досить непоганий бізнес чи хоча би полегшити життя людей і зробити його не таким «сміттєвим». Хоча щодо останнього, то самі люди більші винуватці того, що міста, де вони живуть, часом перетворюються у не зовсім привабливі для них самих і для туристів. І допоки в європейських країнах бідкаються щодо нестачі твердих побутових відходів для переробки та використання у корисних цілях, наприклад, вироблення електроенергії та палива, в Україні цього «добра» вистачає.

Саме до такого поступового підняття тарифу на проїзд в міському транспорті Бердичева підійшли у прийнятті рішення члени виконавчого комітету на засіданні, що відбулося у понеділок, 15 травня. Аби не одразу шокувати громадськість, дати змогу їм підготуватися до плавного, начебто, переходу від 3 до 5 гривень, а перевізникам – виконати ряд зустрічних вимог, виконком навіть обіграв свої колег з Житомира, котрі двічі доходили до загальної згоди у цьому питанні.

Спеціалісти Бердичівського району електромереж енергопостачальної компанії ПАТ «Житомиробленерго» в травні продовжують планові ремонтні роботи на електромережах міста Бердичева та Бердичівського району.

Поки бердичівляни з нетерпінням чекають вироку щодо вартості проїзду, сподіваючись на те, що її не піднімуть, в Житомирі це питання вже вирішилося. Причому вирішилося воно все ж таки на користь жителів міста, а не перевізників. Три гривні у маршрутках продовжуватимуть платити житомиряни, користуючись цим видом транспорту. Таке рішення 10 травня прийняв позачергове засідання виконавчого комітету. Щоправда цьому посприяв недобір відповідної кількості голосів. Для того, аби з 1 червня Житомир перейшов на тариф у п’ять гривень, не вистало лише одного голосу члена виконкому.

Кілька місяців тому у Бердичеві рапортували про реконструкцію каналізаційних мереж мікрорайону Карніловка, де після зупинки меблевої фабрики та рафінадного заводу фактично очистка стічних вод не провадилсь. Здавалося б, що відтепер струмок Грабарка, який впадає у Гнилоп’ять мав би стати набагато чистішим, але…

Відсьогодні численні бердичівські водії, які майже півроку чортихалися, проїжджаючи перехрестя між вулицями Богданівська (колишня Волочаївська) та Данилівська (колишня Фрунзе), можуть бути спокійними – найбільша у місті вибоїна вже заасфальтована.

 

Розмови про те, що у нашому місті немає достойного місця для відпочинку бердичівлян влітку, лунають з вуст містян чи не кожного року. У спекотну пору, коли для більшості дорослих і дітей гарним місцем для проведення свого вільного часу, вихідних та відпусток є берег річки, ставку чи будь-якої іншої водойми, бедичівляни бідкаються, що в нас немає жодного нормального пляжу, пристосованого для цього. І коли одні відправляються ніжитися літнім сонцем на берег моря, інші ж користуються тим, що є. А це водойми у місті або селах району, де, на жаль, єдиною розвагою є принесений з собою м’яч, зелена трава та не менш зелена вода, до якої багато хто вже просто звик.

Про це зазначено в «Плані дій в галузі довкілля та енергетики м. Бердичева», який нещодавно був прийнятий Бердичівської міською радою. У значному за обсягом документі, який чомусь пройшов повз увагу бердичівлян, є ще чимало цікавих цифр та фактів.

Увага! У четвер частина Бердичева залишиться без води.

Таку цифру озвучив на засіданні виконавчого комітету заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Онофрійчук. Виникла вона після того, як було оновлено проектно-кошторисну документацію на будівництво. Міський голова додав, що таких коштів у міському бюджеті не знайти і потрібно звертатись до держави за допомогою, адже це питання, яке стосується не лише міста, району чи, навіть, області, а й більше…

У перший день вихідних, у суботу, коли у деяких селах вже проходять поминальні дні, а інші готуються до них, жителям села Райгородок не пощастило, бо у них зникло світло.

Погодні умови на цьому тижні бажають кращого. Весняне тепло, якому так зраділи бердичівляни на початку квітня, зовсім не плавно перетворило квітневі дні на такі, які більш характерні для осінньої пори. В кількох містах України взагалі вчора випав сніг, подекуди вкривши землю 20-сантиметровим шаром та принісши не лише купу незручностей, а й біду – семеро загиблих.

Про це він розповів в короткому інтерв’ю для газети після двох тижнів роботи на новій посаді. Ну, не те, щоб заважає, але й не допомагає. Адже проект рішення про затвердження інвестиційного плану підприємства був поданий ще в кінці 2016 року, а зараз вже квітень 2017. Неприйняття такого рішення не дозволяє користуватись коштами, акумульованими спеціально для інвестиційних програм.

Після святкових вихідних у сімейному колі, після смачної паски та приємних розмов за святковим столом, бердичівляни приступили до трудових буднів, зайнявши свої робочі місця та виконуючи покладені на них завдання. До своєї роботи приступили і комунальники, які згідно плану розпочали ремонтні роботи на одній із бердичівських вулиць.

800x120 1

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • DitSvit1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.