ЖКГ — РІО Бердичів

П'ятниця, 17 Серпня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

ЖКГ

Здавалося б, давно пройшли шалені 90-ті, коли в Україні, так, як і на всьому пострадянському просторі, лише зароджувався приватний бізнес.

Нарешті у четвер, 16 серпня, відбувся конкурс на визначення перевізників на міські маршрути у Бердичеві.

Оголошення про це з’явились в автобусах кілька днів тому. Без пояснення причин там було повідомлено, що з 25 серпня припиняються рейси в двадцяти напрямках: Жежелів, Бродецьке, Житинці, Тернівка, Скраглівка, Гардишівка, Слободище, Вакуленчук, Лісова Слобідка, П’ятигірка, Буряки, Шпиченці, Кукільня, Гвоздава, Панасівка, Пилипи, Хмелище, Обухівка, Катеринівка, Вишенька. Тобто майже всі рейси по району і навіть деякі рейси до сіл сусідніх районів.

Цей чоловік уже не вперше потрапляє в поле зору працівників інспекції з благоустрою за справою, яку вважають масштабним порушенням благоустрою міста і екологічною проблемою. Кілька місяців тому його вже зловили за тим, що він скидає з автомобіля нечистоти у річку. Тоді бердичівлянин через, як він стверджує, особисті обставини не з’явився на засідання адміністративної комісії. Проте штраф йому все ж виписали і він його навіть проплатив. Та от повчальним уроком це для порушника не стало, бо все це неподобство повторилося знову.

Із закликом про відстоювання своїх прав і боротьбу з комунальною ситуацією в місті у соціальній мережі "Фейсбук" звернувся Сергій Венгрінович:

У зв’язку з аварійною ситуацією на газопроводі високого тиску ГРС «Рея» 14.08.2018р. зупинено газопостачання населених пунктів: Гальчин, Гвоздава, Дубова, Н. Солотвин, Осикове, Половецьке, Рея, Ст. Солотвин, Хмельове Бердичівського району.

Сьогодні зранку в приміщенні Бердичівської міської ради за планом проводився конкурс з перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування.

Про це стало відомо з проекту рішення, яке буде винесене на найближчу сесію Бердичівської міської ради, і яке має назву "Про прорізку нової вулиці".

Ще раз уточню заголовок: «люди тікають не виконкому, а з водоканалу». Так, минулого тижня звільнилось п’ять досвідчених працівників, яким урвався терпець третій місяць безкоштовно працювати.

Щоправда достеменно невідомо, чи вся частина міста, котру так чи інакше прийнято називати центром, нині чує свист у кранах своїх домівок та місць роботи.

Ми вже не раз писали про те, що біля об’їзної дороги, на земельній ділянці площею 20 гектарів планується збудувати сонячну електростанцію. Товариство з обмеженою відповідальністю «Ганська СЕС» отримало в оренду цю ділянку більше п’яти років тому. За цей час змінилось кілька власників компанії і ще більше її директорів. Прокуратура намагалась розірвати договір оренди за затримку сплати оренди, військові намагались відсудити ділянку, як частину колишнього Низгірецького полігону, але засновники вперто йшли до своєї мети.

З 1 по 7 серпня в Бердичеві та селах Бердичівського району очікується відключення світла на енергооб’єктах.

В 2013 році майже 300 бердичівлян отримали земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків в районі Елінгу. Тоді люди збирали документи, носили гори довідок, брали участь в розіграші і раділи, коли отримували позитивне рішення.

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.