Четвер, 30 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

ЖКГ

Відповідно, за це на них було складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Відповідні проекти рішень були нещодавно оприлюднені на Офіційному сайті Бердичева.

 

Причому в самому заголовку вже відчувається ефект дежавю, адже такі ж фрази звучали і минулого разу, коли тариф на проїзд у міському транспорті підвищували з 5 до 8 гривень. Тоді також лунали вигуки, що якість перевезення покращиться, якщо тариф збільшиться, бо коштів не вистачає на запчастини, паливно-мастильні матеріали та зарплатню.

На початку червня стало відомо, що держава змінила всім побутовим споживачам постачальника газу. Відповідне рішення ухвалило Міністерство енергетики України.

Зустріч із перевізниками, на якій обговорюватимуть вартість проїзду у бердичівських маршрутках відбудеться сьогодні, однак проєкт рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування» було розміщено на Офіційному сайті міста 23 червня.

Не встигли бердичівляни оговтатися від звістки про те, що гроші за постачання газу у травні через зміну постачальника вони заплатили не туди, куди слід, як мають новий клопіт. Щоб повернути втрачені кошти, дисципліновані споживачі повинні зібрати пакет паперів і пройти випробування чергами. Журналісти «РІО-Бердичів» на власному досвіді відчули, скільки часу потрібно витратити на таку процедуру.

Скільки доведеться платити за проїзд у міських маршрутках бердичівлянам, стане відомо сьогодні на зустрічі з перевізниками.

Про те, яких змін зазнає бюджет Бердичівської ТГ, хто першочергово потребує збільшення видатків, як минув опалювальний сезон 2021-2022 та з чим Бердичів увійде у 2023 рік у плані тепла говорили у п’ятницю, 24 червня, на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Ціни на газ і тепло протягом війни і перші півроку після її закінчення змінюватись не будуть. Тобто ті тарифи, які діяли станом на 24 лютого 2022 року, поки стануть фіксованими і незмінними для українців, зокрема і для бердичівлян.

Безпека вашого будинку залежить від технічного стану газових мереж. Один раз на рік їх необхідно фахово обстежити.

Про що вчора сповістив офіційний сайт міста. З фотографії не було зрозуміло, де саме проходили перемовини, а з тексту слідувало, що радник мера Гданська та очільник їхнього водоканалу напряму приїхали до Бердичева з метою всебічної допомоги і підтримки нашого міста.

Вістка про те, що на Житомирщині змінився постачальник газу заскочила зненацька не тільки простих громадян, але й людей, які безпосередньо займаються послугами з газопостачання.

 

Бердичівську громаду відвідала делегація з Польщі. До нашого міста завітали представники Гданська в особі радника мера міста, керівників водоканалу, підприємств, що займаються поверхневим водовідведенням та збором і переробкою сміття. Участь у обговоренні від Бердичева взяли заступник міського голови Руслан Квятківський та керівник водоканалу Костянтин Анучін. Також на зустрічі був присутнім керівник водоканалу міста Хмільник.

Хоча справжньою реформою дії міської влади Бердичева поки що назвати важко, але кроки, які вона намірилась зробити в цьому році мають цілком правильний напрям. 

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.