ЖКГ — РІО Бердичів

Середа, 23 Вересня

  • Бердичівський Базар

ЖКГ

На МКП «Бердичівводоканал» представили нового керівника. Міський голова Василь Мазур прийняв рішення призначити на цю посаду Костянтина Анучіна. Таке рішення було прийняте у зв’язку з завершенням контракту директора підприємства Миколи Ейсмонта і його заявою, в якій він просив не продовжувати контракт через перехід на іншу роботу.

Петиція про продовження бердичівських маршрутів 5 і 6б міського транспорту була розміщена на Офіційному порталі Бердичева ще 30 липня Андрієм Переудою, про що ми повідомляли раніше. Суть петиції зрозуміла - полегшити щоденні дистанції з перешкодами для людей, домівки яких відділяє від зупинки міського транспорту біля підприємства РІФ насип житомирської колії.

Новый комплекс KANDINSKY Odessa Residence возводится в престижном курортном районе Одессы. Предусмотрены ключевые объекты инфраструктуры, которые будут способствовать комфорту и релаксу резидентов.

Не так давно розпочався довгоочікуваний ремонт шляхопроводу по вулиці Житомирській, але ці ремонтні роботи вже встигли допекти усім бердичівлянам і тим, хто приїжджає до нашого міста. Адже щоденні затори вже навіть встановлений світлофор не рятує, особливо, коли зранку потрібно діставатися робочих місць чи їхати у справах.

Про це розповів на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради, що проходило сьогодні зранку, заступник міського голови з питань ЖКГ, містобудування та архітектури Сергій Онофрійчук, виступаючи із доповіддю про виконання заходів з підготовки господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період та початок опалювального періоду 2020-2021 років.

Із наближенням виборів помітно зросла кількість бажаючих зробити життя бердичівлян світлішим. Так, зокрема, почастішали звернення з приводу заміни вуличного освітлення. Причому, нерідко звертаються від імені мешканців тих вулиць і провулків, на яких світильники і так мають замінити, згідно плану.

Кілька тижнів тому в Бердичеві розпочався ремонт шляхопроводу в районі м’ясокомбінату, який анонсувався вже кілька років. То грошей не було, то проектна документація виявилась неякісною.

Ця ділянка біля майстерні професійно-технічного училища №4 і педагогічному колективу, який давно працює у закладі, і жителям приближених багатоквартирних та приватних будинків пам’ятається просторою років так зо 20 тому. Тут свого часу серед травички та квітів часто полюбляли гратися діти, а асфальтована доріжка, що тягнеться вздовж даної території до вокзалу не була порослою.

Система водостока крыши является незаменимым элементом любого здания и сооружения. Благодаря таким конструкциям все атмосферные осадки собираются по периметру крыши дома и отводятся в определенном месте. Без водосточных систем крыша не сможет выполнять возложенные на нее функции. Дело в том, что в таком случае вода не сможет отходить от здания, размывая его основание.

На чоловіка, котрий являється особою з інвалідністю, працівниками КП «Бердичівкомунсервіс» було складено протокол про порушення правил благоустрою за незаконну прибудову, який і розглядали сьогодні на засіданні члени адмінкомісії на чолі з головою, заступником міського голови з питань ЖКГ, містобудування та архітектури Сергієм Онофрійчуком.

ТОВ «Полісся Екосфера» вирішила відійти від колишніх усталених методів повідомлення бердичівлян про стан розрахунків за вивезення твердих побутових відходів у вигляді паперових квитанцій. Відтепер підприємство вирішило підійти до процесу інформування містян більш сучасно.

Такий проект рішення був винесений на позачергову сесію Бердичівської міської ради, що проходила сьогодні, і його підтримали присутні депутати, навіть не обговорюючи та не задаючи запитання. Адже все чітко було розписано в проекті рішення та доданому до нього статуті з новою назвою, яку носитиме міський плавальний басейн.

Квартири знаходяться не поруч, по різним адресам, власники, відповідно, також різні, але об’єднати ці два питання порядку денного архітектурно-містобудівної ради можна в принципі в одну статтю. Адже і одне, і інше житло заплановано реконструювати під салон краси та стоматологічний кабінет без змін геометричних розмірів фундаментів будинків.

Питання про те, у які дні і за якими адресами вивозить сміття ТОВ «Полісся Екосфера» не перестає цікавити бердичівлян.

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.