У центрі Бердичева комунальники зрізають залізний паркан. Фото — РІО Бердичів

Неділя, 20 Трв

У центрі Бердичева комунальники зрізають залізний паркан. Фото

За допомогою комунальної техніки та будівельних інструментів сьогодні після обіду працівники МКП «Бердичівкомунсервіс» знімали у центрі міста біля універмагу «Ювілейний» залізну огорожу, що відділяє проїжджу частину від тротуару.

Спилюючи, зриваючи з-під землі, комунальники складали в одну стопку такий вже звичний для бердичівлян паркан. Поряд свою роботу виконували і працівники аварійно-ремонтної служби «МКАРСу». За усім цим дійством пильно спостерігали перехожі та люди, котрі сиділи навпроти у кафе. Мабуть, найпершою думкую містян було те, що огорожу будуть замінювати, бо як же інакше пояснити такі дії з боку комунальних служб, адже періодичне його фарбування проходить без демонтажу.


І дійсно, як пояснила журналісту представниця «Бердичівкомунсервісу», на даній ділянці вже не буде стояти колишній паркан. Його замінять на такі інноваційні для бердичівлян напівсфери, поява яких на площі біля міської ради викликала різноманітну реакцію: від зацікавленості і позитивних відгуків до нерозуміння і обурення.


Такі сучасні відгороджувальні об’єкти комунальники планують за розпорядженням міської влади встановити від пішохідного переходу, де стоять автомобілі таксі, і до пішохідного переходу, який веде до інший бік вулиці, поблизу Свято-Миколаївського собору.


Скільки напівсфер буде тут встановлено, поки невідомо, адже після повного демонтажу огорожі працівники МПК «Бердичівкомунсервіс» займуться підрахунком необхідної для цієї ділянки кількості. Встановлювати ж їх планують вже завтра.

IMG 6691

IMG 6691

IMG 6691

IMG 6691

IMG 6691

IMG 6691

IMG 6691

IMG 6691

IMG 6691

IMG 6691

IMG 6691

IMG 6691

 

 

magazin odyagu

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  • zahid bud
  • zahid bud1
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.