Дві комісії обговорювали стан доріг Бердичівського району — РІО Бердичів

Четвер, 21 Червня

Дві комісії обговорювали стан доріг Бердичівського району

07 вер. 2017 Прес–служба райдержадміністрації

У понеділок, 28 серпня 2017 року, на порядку денному чергового засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Бердичівській райдержадміністрації стояло три питання: Про готовність роботи ДП Бердичівська філія «Житомироблавтодор» та філії Бердичівський райавтодор ДП «Житомироблавтодор» до початку осінньо–зимового періоду; Про стан утримання доріг, по яким пролягають маршрути шкільних автобусів; Про стан протипожежного захисту закладів освіти.

У роботі комісії взяли участь заступник голови комісії, заступник голови райдержадміністрації Людмила Димидюк, члени комісії, начальники управлінь, відділів Бердичівської райдержадміністрації, керівники організацій і закладів району.


З питання готовності роботи в осінньо–зимовий період та питання щодо утримання доріг доповів головний інженер філії Бердичівський райавтодор Микола Ільченко.
Членами  комісії було обговорено вищезазначені питання, надано пропозиції для подальшої роботи та прийнято відповідні рішення.


Про стан протипожежного захисту закладів освіти доповіли начальник відділу освіти Оксана Деліу та заступник начальника Бердичівського МРВ УДСНС в Житомирській області Володимир Рейко. Заслухавши виступаючих, члени комісії прийняли рішення забезпечити належне виконання затверджених планів щодо забезпечення пожежної безпеки на об’єктах з постійним або тимчасовим перебуванням дітей та провести комплексні протипожежні тренування з персоналом.


У підсумку, члени районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення з усіх питань, прийняли одноголосне рішення.

 

 

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

chips den mista

Kramnicya

  • zahid bud
  • zahid bud1

nibulon1

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • Omaks Centr800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.