Два бердичівські маршрути залишаться без перевізників — РІО Бердичів

Середа, 18 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Два бердичівські маршрути залишаться без перевізників

Не перестають точитися розмови про бердичівські маршрутки, про якість перевезення, про конкурси на призначення перевізників тощо. На подані міською радою номери телефонів надходять періодично скарги від громадськості, а містяни також в свою чергу надають пропозиції, аби за прийнятий членами виконкому тариф мати дійсно якісне обслуговування пасажирів бердичівськими маршрутками. 
Окремо комісія здійснювала перевірку діючих транспортних засобів, їхнього стану та у разі порушень лякала розірванням договорів з перевізниками. Та, як колись свого часу зазначав заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Онофрійчук, розірвати договір легше всього, а от знайти бажаючих стати перевізниками – не так то і просто. І дійсно, як показав результат оголошеного конкурсу для перевізників, охочих взяти на себе таку почесну місію і відповідальність з усіма проблемами і претензіями немає.

Про це на засіданні конкурсного комітету для проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, до складу якої увійшли і дехто з міських депутатів, і працівники міської ради, і працівники управління праці та соціального захисту населення тощо, розповів Сергій Онофрійчук. Він зазначив, що було оголошено конкурс на виявлення бажаючих стати перевізниками на маршрути 1-А та 3-Б, було розміщено оголошення про конкурс в засобах масової інформації і назначено відповідний термін прийняття заявок – 29 серпня. Проте, на жаль, термін закінчився, а заявок не надійшло і виникло логічне питання: невже два бердичівські маршрути залишаться без перевізників?

У зв’язку з цим на засіданні комісії вирішувалося, чи оголошувати повторно конкурс, чи ні. Загалом ці 2 маршрути йдуть, так сказати, у «пакеті». Оскільки раніше взяти на себе маршрут 3-Б попередньо не було бажаючих, то вирішили скомпонувати його разом з одиницею, тобто один прибутковий маршрут і один – не зовсім. Такий собі комплект для одного перевізника, який має змогу отримати 2 маршрути, що йдуть паралельно 2 автобусами.

На запитання присутніх, хто раніше був перевізниками 1-А і 3-Б, виявилося, що договори укладалися з приватними підприємцями Валентином Вікарієм та Віктором Андрєєвим. Нині ж після того, як закінчаться терміни договорів, дані підприємці не мають бажання їх продовжувати. Дехто навіть зазначив, що вони вже порозпродували свої автобуси і що маршрут 3-Б вони взагалі вважають збитковим.

Та як би там не було, а конкурсний комітет вирішив дати другий шанс і оголосити повторно конкурс на прийом заявок тих, хто все ж передумає чи розгляне таку можливість з позитивної сторони і захоче стати перевізником вищевказаних маршрутів.
komitet5
komitet6
komitet7

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.