Мікрорайон Бердичева знову підтоплює водою. Фото — РІО Бердичів

Понеділок, 16 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Мікрорайон Бердичева знову підтоплює водою. Фото

Це вже не перший раз жителі мікрорайону «Червона гора» обурюються масштабним струмком, що стікає центральною дорогою у сторону «Дитячого світу». Нещодавно містяни скаржилися на відсутність води у кранах і підтоплену дорогу. Тоді дистпетчер «Бердичівводоканалу» повідомляв про заміну засувки по вулиці Одеській, 66-А.

Минуло трішки більше тижня і знову по асфальту стікає вода, а початок тижня для мешканців цього мікрорайону увінчався знову ж таки відсутністю водопостачання. 

Асенизатор


Диспетчер водоканалу пояснила, що комунальники ліквідовують прорив і води не буде кілька годин, тому бердичівлянам доведеться трохи потерпіти незручності.

vodan

voda3 o

 

 

kolibris robota

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.