Четвер, 19 Трв

Бердичеву подарували трактор

І питання про його приймання у комунальну власність стане центральним на найближчій сесії міської ради. Не головним, як міг би подумати хтось з читачів, а просто таким, що знаходиться у центрі списку з 10 запланованих до розгляду на сесії питань на п’ятому місці.

Такий подарунок зробила для міста «Бердичівська солодова компанія», написавши відповідного листа ще 27 липня. А ось чи добровільно її керівництво зробило такий крок, чи у відповідь на якісь виконані або невиконані обіцянки, з обговорення цього питання на засіданні земельної комісії було незрозуміло. В усякому разі трактор «Т-150К» 2010 року випуску, балансовою вартістю 50 тисяч гривень, незабаром стане комунальною власністю і зможе творити гарні справи, знаходячись на балансі підприємства «Бердичівкомунсервіс».


Для урочистої передачі трактора створили комісію з дев’яти посадовців, склад якої теж мають затвердити на сесії, якщо звичайно, хтось із депутатів не засумнівається у спроможності поважних бердичівлян провести цю процедуру або ж не запропонує свою кандидатуру до комісії, як це вже не раз бувало у нинішньому скликанні.


Крім трактора, на сесії планується розглянути ще немало питань не менш важливих для життєдіяльності нашого міста. Наприклад, зміни до бюджету на 2017 рік. Так, з майже 800 тисяч гривень вільних залишків бюджетних коштів планується виділити пожежникам 57 тисяч, поліції –150 тисяч, СБУ – 30 тисяч, військкомату – 200 тисяч та податковій інспекції – 20 тисяч. Тобто з міського бюджету їх передадуть в державний бюджет, звідки й фінансуються перераховані вище служби.


А також розподілити 912 тисяч медичної субвенції у такому співвідношенні: міській лікарні – 811 тисяч, центру ПМСД – 100 тисяч. 30 тисяч гривень планується виділити у якості співфінансування для участі в міжнародному проекті «Місцеві ініціативи задля сталого розвитку України». Всього ж в цьому проекті Бердичів отримає 30 тисяч євро (900 тисяч гривень), які будуть витрачені на термомодернізацію (утеплення) інфекційного відділення міської лікарні.
Цікавим фактом, який прозвучав при обговоренні бюджетного питання, стало те, що в системі управління освіти виявляється є багато незаповнених вакансій, що привело до економії в 432 тисячі гривень. Ці кошти пропонується передати із загального фонду бюджету до спеціального та витратити на виготовлення проектно-кошторисної документації для ремонту покрівель закладів освіти, пошкоджених в результаті градопаду 21 вересня.


Також на сесії міськради планується затвердити умови аукціону з продажу земельної ділянки площею 5 соток в районі залізничного вокзалу (біля кафе «Едем») зі стартовою ціною 352 тисячі гривень, дозволити розробити детальний план для будівництва стаціонарного магазину по вул. Одеській, 55-Б замість кіоску для ТОВ «Нове тисячоліття», ну і збільшити зарплату міському голові, про що вже писали в попередній публікації.
Сесія відбудеться 24 жовтня о 9:00.

 

kolibris robota

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.