Бердичівляни можуть долучитися до обговорень якості перевезень в міському транспорті — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Бердичівляни можуть долучитися до обговорень якості перевезень в міському транспорті

Поки точаться суперечки щодо плюсів та мінусів міського транспорту, ціна на перевезення в якому, нагадаємо, з 15 вересня піднялася до 5 гривень, що викликало неоднозначну реакцію у бердичівлян, комісія здійснює нині перевірку цих транспортних засобів.

А все тому, що не усе населення міста погоджується зі встановленим тарифом, наголошуючи на невиконанні усіх поставлених виконавчим комітетом ще навесні вимог для підвищення тарифу. На засіданні комісії з перевезень перевізники доповідали про те, що було зроблено, а що ні, демонструвалися фото з салонів та зовнішнього вигляду маршруток. Проте і на засіданні комісії, і на сесії міської ради гостро постало питання щодо неповного виконання вимог, через що перевізники не повинні були піднімати ціну з 4-х до 5-ти грн.


З моменту останньої сесії, увінчаної криками, претензіями і переходами на особистості, минуло майже місяць. За цей час комісія проводила перевірки виконання/невиконання поставлених до перевізників вимог. Ці перевірки щодо стану транспорту, якості перевезень і наявності навігації триватимуть ще кілька днів. А далі наступного тижня буде подана зібрана інформація про реальний стан справ і, як зазначив заступник міського голови Сергій Онофрійчук, буде враховуватися також думка громадськості щодо цього проблемного питання.


Тому у всіх, хто бажає виказати свою думку щодо якості і обґрунтованості тарифу на перевезення у міському транспорті, є можливість особисто завітати в актову залу міської ради у четвер, 26 жовтня, на 10:00 і розповісти про наболіле або ж навпаки, можливо, виказати свої приємні враження міській владі, перевізникам, депутатам і представникам виконавчого комітету.


Хоча, забігаючи наперед, на запитання членів виконавчого комітету, засідання якого відбулося вчора, 19 жовтня, чи змінилася в якусь сторону кількість скарг від громадян, заступник міського голови зазначив, що їх стало менше. Але ті, хто не згоден і ще не виказав свою думку перед загалом, можуть виправити ситуацію та особисто взяти участь в обговоренні.

 

 

kolibris robota

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.