П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

В Бердичеві колишній директор «газконтори» став директором водоканалу

 

Ще зовсім недавно ми писали про те, що багаторічний директор бердичівського комунального підприємства, яке надає послуги з водопостачання та водовідведення Микола Гнатович Ревуцький попросився у міського голови на пенсію.

 

 

Інформації про конкурс на посаду тоді не було ніякої, але незабаром водоканал таки отримав нового керівника  якого міський голова обрав за гарним резюме. Попрацював новий начальник півроку і за цей час попадав навіть в лікарню внаслідок нервової роботи. І ось, на минулому тижні він написав заяву про звільнення за власним бажанням.

А вже сьогодні вранці міський голова Василь Мазур та його заступник з питань ЖКГ Сергій Онофрійчук представили колективу комунального підприємства нового начальника. Ним став Антонюк Сергій Данилович, який раніше займав посаду начальника Бердичівського управління газового господарства.

Сергій Данилович добре знайомий зі специфікою роботи підприємств сфери ЖКГ, добре знає місто та й місце його теперішньої роботи змінилось всього на якихось триста метрів. Те, що його вдалось залучити до керування таким непростим підприємством, можна вважати серйозним здобутком керівництва міста.

До речі, лише на минулому тижні на роботу оформили і нового головного інженера підприємства, який погодився змінити Житомир на Бердичів. Вакансія головного інженера була опублікована на спеціалізованих сайтах на початку жовтня, де обіцялась зарплата у 9300 гривень на місяць. Скільки буде отримувати новий начальник, поки що невідомо.  

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.