Понеділок, 28 Листопада

Для отримання субсидії в Бердичеві не потрібно стояти в черзі

З початком опалювального сезону дуже багато бердичівлян почали приходити до управління праці та соціального захисту населення, щоб забрати довідку про призначення їм субсидії на цей період. Хоча й говорилось по радіо та телебаченню, що тим, хто вже отримував субсидію, її перерахують автоматично, але багато хто хоче переконатись в цьому особисто.

Передбачаючи такий ажіотаж, в Бердичеві вирішили присилати довідки про нараховані субсидії просто додому споживачам комунальних послуг через "Укрпошту". Для цього міська рада передбачила окремі кошти на поштові витрати, а спеціалісти управління на всіх дверях розвісили відповідні оголошення.

20171114 095545
Отже, щоб не витрачати час в черзі за довідкою в кабінет № 6 управління соцзахисту, достатньо просто записати своє прізвище в кабінеті №1, і протягом тижня вам поштою надійде відповідний документ. Як пояснили співробітники управління, надсилати довідки всім підряд – нераціонально, бо багато хто вже отримав їх на руки, і другий раз виписувати та слати непотрібно.


Але дуже невелика кількість людей користуються такою можливістю, більшість тих, хто вже прийшов до управління, хоче отримати довідку тут і зараз, що й спричиняє великі черги. Дехто з відвідувачів з гумором ставиться до ситуації, мовляв, тут і тепло, і з людьми можна поспілкуватись, то чому б не постояти з півгодини чи годинку, хоча є й такі, що обурюються з будь-якого приводу.


Слід нагадати, що не так давно міська рада своїм рішенням збільшила штат працівників управління праці та соціального захисту саме для того, щоб справитись із збільшеним потоком відвідувачів. Тому і зараз ті люди, які вже виходили з отриманою довідкою, раділи, що в кабінеті всі дії проходять дуже швидко і злагоджено. Більшість довідок вже надруковані і відвідувачам залишається лише забрати їх.

20171114 095607

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.