Розпочато виплату матеріальної допомоги постраждалим мешканцям Бердичівського району — РІО Бердичів

Четвер, 19 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Розпочато виплату матеріальної допомоги постраждалим мешканцям Бердичівського району

29 лист. 2017 Прес – служба райдержадміністрації

Засідання комісії для розгляду заяв громадян щодо надання одноразової грошової допомоги, яка діє при райдержадміністрації, відбулося у понеділок, 27 листопада 2017 року. Члени комісії розглянули заяви громадян, покрівлі житлових будинків яких постраждали внаслідок надзвичайної ситуації, яка сталася 21 вересня 2017 року на території Бердичівського району внаслідок впливу природних явищ (великого граду та сильного вітру).

Був проведений детальний аналіз чисельності постраждалого населення від надзвичайної ситуації та розрахунок суми відшкодування по сільським і селищній радах. Такий аналіз проведено на базі даних, які надійшли від найбільш постраждалих сільських та селищної рад, а саме, узагальнених списків постраждалих осіб. Таким чином, матеріальну допомогу буде надано 424 – ом громадянам Гришковецької селищної ради, 483 – ом Скраглівської сільської ради, 163 – ом Райківської сільської ради, 39 – ом Швайківської сільської ради та 12 – ом Великоп’ятигірської сільської ради.

Асенизатор


Виплати будуть проведені за рахунок коштів, виділених з резервного фонду обласного бюджету. Грошові кошти громадяни Бердичівського району зможуть отримати найближчим часом у відділенні Ощадного банку.

Прес – служба райдержадміністрації


P.S. Надійшли також в район і гроші з державного бюджету на відшкодування наслідків стихії. Райдержадміністрація подала до Кабміну документи на 10,8 мільйона гривень, а отримали 7,5 мільйона. Ці кошти підуть на ремонти дахів соціальних та бюджетних об’єктів, в тому числі будівлю РДА та споруди табору «Березовий Гай». З цих грошей мешканці приватних будинків, які постраждали в районі нічого не отримають, на відміну від міста, де закуплять шифер і роздадуть його жителям.

43312dc301fc1

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.