У дитячій поліклініці Бердичева мерзнуть пацієнти — РІО Бердичів

Середа, 18 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

У дитячій поліклініці Бердичева мерзнуть пацієнти

07 груд. 2017 Власкор

Ні для кого не секрет, що невдовзі міська дитяча поліклініка має переїхати на нове місце. Як відомо, під неї виділено колишнє приміщення гнійної хірургії, що поряд із будівлею міської поліклініки на території ЦМЛ. І все було б добре, якби не одне величезне «але». За ремонтними роботами у майбутній дитячій поліклініці на діючу досі по вулиці Данилівській просто махнули рукою. Інакше як пояснити той факт, що у приміщенні, де досі лікують маленьких бердичівлян, немає опалення.

У поліклініці, звісно, всі умови: вітер не дме і на голову не капає. А ще за день роботи медперсонал з відвідувачами «надихали», тому позначка термометра (зокрема в кабінеті для профщеплень) з натяжкою сягає +16 С (фото на підтвердження, на жаль, немає, однак перевірити це дуже просто – дитяча працює до 18.00). Чого іще хотіти?


Лікарі проводять прийом закутані у шарфи, одягнені в теплі светри і хутряні жилетки. Маленьких пацієнтів слухають, ледь піднімаючи їм кофтинки, попередньо роблять спробу нагріти руками стетоскоп. Оглянувши таким чином дітей, одразу радять одягнути на неї курточку, щоб не замерзла. Такий огляд і оглядом не назвеш. Але в ситуації, що склалася, інакше не вчинити: як роздягнути дитину в холодному кабінеті?
В коридорах чути, як між собою медики шепочуться про те, що їм вже несила терпіти: діток шкода, та й самих себе, якщо чесно, теж. З дня на день їм доводиться працювати у холоді, але самі вони на сполох чомусь не б’ють… А жоден із тих, хто мав би звертати на це увагу, теж цього не робить.


Тож поки батьки жаліються на холоднечу в поліклініці одне одному і пишуть критичні коментарі на форумах, лікарі продовжують приймати своїх пацієнтів в кабінетах без тепла.


P.S.: це вже не перша скарга бердичівських мам про холоднечу в лікувальному закладі, після кількахвилинного огляду в якому багатьом здорову дитину доведеться лікувати. В соціальних мережах теж бердичівлянки обурюються і нарікають, що міська влада мала б звернути увагу на те, що крихітних діток попросту неможливо роздягнути, щоб елементарно послухати. Цю процедуру роблять через одяг, адже лікарям шкода морозити маленьких пацієнтів. Тому і правильним такий огляд важко назвати і не варто дивуватися, чому медики чують якісь шуми. Та й самим лікарям весь робочий день працювати в таких умовах не зовсім комфортно. Обігрівачами можна було б, хоча б частково покращити ситуацію, та обігріти таке приміщення з більш ніж столітньою історією не так просто ы не факт, електропроводка витримає таке навантаження.

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.