Понеділок, 28 Листопада

В Бердичеві після перекриття шиферу на будинку залишили велику дірку. Фото

19 січ. 2018 Ульяна Житниченко

В терміновому порядку після перерахування 15 грудня Урядом коштів Бердичеву на ліквідацію наслідків стихії, котра ще 4 місяці тому залишила не одну тисячу містян без дахів над головою, відповідні служби та й самі люди взялися змінювати продирявлену покрівлю на нову.


Звісно, жителі приватних будинків справилися з цією задачею за власні кошти ще раніше, хтось міняючи шифер, хтось – латаючи. А все тому, що міська влада пообіцяла компенсувати спочатку затрачені кошти, потім все ж частково кошти, а в основному – будівельні матеріали. Найбільше в цьому плані пощастило пільговикам, бо їм після опрацьованих заяв видавали матеріальну допомогу грошима. Державні структури, такі, як школи, частково садочки, лікарні,  а також багатоповерхівки, які підпорядковуються ЖЕКові або перейшли в ОСББ, замінити покрівельний матеріал змогли після зібрання відповідних документів, складення кошторису та проходження купи процедур.
До нового року, незважаючи на снігопади, працівники все ж проводили ремонтны роботи на дахах будівель. Дехто вже їх закінчив, дехто – ще в процесі. Та є й такі, котрі або ще не встигли виконати до кінця роботу, або ж виконали її цікавим методом.


В двоповерховому старенькому будинку по вулиці Соборній, де на першому поверсі розмістилися магазини, дах не такий, як у всіх. І справа не якомусь суперновому виді покрівлі, а в процесі його укладання. Очевидці стверджують, що щифер тут замінювати закінчили ще день тому назад, але чималу дірку все ж чомусь залишили, навряд чи для вентиляції. Фотопідтвердження нам надав бердичівський активіст Максим Шафранський, який і зазначив, що ніхто цю прогавину навіть не закрив нічим, бо снігопади змусили сьогодні бердичівлянина на даху активно викидати з того отвору сніг.

 26996686 1681851308542654 1548899361 n

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.