Роздрукувати цю сторінку

Управління праці перерахує бердичівлянам житлові субсидії

23 січ. 2018 Управління праці і соціального захисту населення

Управління праці та соціального захисту населення відповідно до Порядку надання населенню житлових субсидій повідомляє, що субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону, але не більше ніж на 12 місяців, і розраховується:

- на неопалювальний сезон - з 1 травня по 30 вересня;


- на опалювальний сезон - з 1 жовтня по 30 квітня.


При цьому розмір субсидії на опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення, розраховується з 16 жовтня по 15 квітня включно.


Управлінням праці та соціального захисту населення буде проведено перерахунок житлової субсидії з 01 січня 2018 року в межах установленого строку її призначення без звернення громадян зв’язку зі зміною соціальних нормативів користування послугами електропостачання у житлових приміщеннях відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 06.08.2014 № 409 (зі змінами), а саме:


- у житлових приміщеннях(будинках) - 70 кВт. на місяць на сім’ю(домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт на місяць на кожного іншого члена сім’ї(домогосподарства), але не більш як 190 кВт. на місяць ;

- обладнаних стаціонарними електроплитами, за відсутності централізованого постачання гарячої води – 130 кВт.г на місяць на сім’ю(домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт.г на місяць на кожного іншого члена сім’ї(домогосподарства) на житлове приміщення(будинок), але не більш як 250 кВт.г на місяць.


- не обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання холодної води та за відсутності централізованого постачання гарячої води та газових водонагрівальних приладів - 100кВт. на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт. на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства) на житлове приміщення будинок), але не більш як 220 кВт.г на місяць.


За повідомленнями про перерахунок призначеної субсидії можна звертатись в кабінет №6 управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Бердичів, вул. Європейська, 83


На інші житлово-комунальні послуги соціальні нормативи користування та соціальні норми на житло залишились без змін. НАГАДУЄМО!!! Про всі зміни (купили машину, квартиру, будинок, оформили пенсію, допомогу, приступили до роботи, змінився соціальний стан чи вид доходу) одержувачі субсидій у місячний термін зобов’язуються інформувати управління праці та соціального захисту населення.


У разі отримання інформації про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 гривень), субсидія на наступний строк не призначається.


Якщо протягом двох місяців з дати припинення субсидії на наступний строк громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або уклав договір на реструктуризацію боргів, або оскарження заборгованості в судовому порядку (у тому числі до винесення рішення судом),субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку - з місяця , в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладання договору.

Управління праці і соціального захисту населення

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Подібні матеріали