Понеділок, 28 Листопада

В Бердичеві забули про новозбудовану котельню на альтернативному паливі

 

В березні 2015 року ми писали статтю про те, як в Бердичеві відкрили першу квартальну котельню на альтернативному паливі. Тоді з державного бюджету було виділено на це більше одного мільйона гривень. Тоді ж міський голова говорив, що в найближчий час зроблять ще три-чотири таких котельні у різних мікрорайонах міста.

Оскільки це був вже кінець опалювального сезону, то присутні на відкритті журналісти подумали, що на повну нова котельня запрацює вже взимку 2015-2016 років. Але вона не запрацювала на повну ні в 2016, ні в 2017 році. Тоді керівник теплоенерго говорив, що не могли закупити пелети, бо рахунки комунального підприємства були заарештовані за борги.


Можливо, і ми б сьогодні не згадали за неї, але на днях по телебаченню пройшла новина про те, що в Кам’янець-Подільському успішно працює п’ять подібних котелень, а зараз будують ще одну, яка, крім тепла, вироблятиме ще й електроенергію.


Що заважає сьогодні працювати альтернативній котельні в Бердичеві, незрозуміло, але, судячи із слідів на фото, в цьому сезоні до неї ніхто і не підходив.
Котельня на альтернативному паливі, яка не працює, стадіон, реконструйовані трибуни якого не заповнюються, театр, в якого примарні перспективи окупності – на всі ці об’єкти витрачено чимало бюджетних коштів та сказано немало пафосних слів на їх урочистих відкриттях. Що далі?..

kotelynya1

kotelynya2

kotelynya3

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.