Бердичів перевізний: як не капає і смердить, то взагалі їде повз — РІО Бердичів

Неділя, 20 Січня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Бердичів перевізний: як не капає і смердить, то взагалі їде повз

Ця тема вже наче давним-давно притихла і скарг стосовно якості перевезення у громадському транспорті Бердичева чути дуже рідко, але, вочевидь, не через те, що їх немає. Містяни начебто і змирилися, так сказати, з цінами за проїзд, та це, швидше за все, до наступного підвищення тарифів на перевезення, яким подекуди лякають людей. Тоді то, напевно, знову здійметься справжня буча, та чи матиме це вплив, покаже час.

А поки кожного ранку та ввечері діти і дорослі користуються послугами бердичівських маршруток, аби дістатися місць роботи та навчальних закладів, от тільки якість такого перевезення далеко не у всіх відповідає хоча б частково стандартам. Звісно, мова йде не про всі транспортні засоби, адже є й такі, котрі полагодили салон транспортного засобу, усунули наявні недоліки. Та що там казати, є і ввічливі водії, які справляють на пасажирів гарне враження. Та от, знову-таки, не всі, а найбільша проблема бердичівлян полягає у тому, що навіть некомфортна їзда, прокурений салон, і поспіх водіїв, в які люди мають швидко вписуватися, не викликають обурень у тих, хто їде в салоні. Найчастіше, якщо знайдеться один, хто не витримає і зробить зауваження, то всі інші радять замовчати і не чіпати водія.

Асенизатор


Що ж до прокуреного салону, то тут, очевидно, не всім зручно виходити з маршрутки і посмалити ту цигарку. Незважаючи на зауваження щодо цього ще на громадських слуханнях, коли обговорювалось підняття вартості проїзду і перевізники обіцяли карати штрафами водіїв, які палять в салоні, декого така перспектива не злякала. Приємно ж заходити то транспортного засобу, де доноситься аромат спеціальних засобів для салону, де приємно і легко дихається, а не де відчуваєш себе в засмальцьованому кабаку. Пенсіонери – мовчать і тихо їдуть, діти, зрозуміло, нічого не скажуть, а якщо молодь чи трішки старші люди і заїкнуться про це, то можуть навіть і пішки піти. В такій ситуації нещодавно опинилася жителька Бердичева, якій, після зауваження про куріння в салоні, пригрозили вигнати. Ба більше, водій взагалі завив, що висадить всіх, віддасть гроші і далі не поїде, бо на ногах з 5-ти ранку, а тут то йому ще щось заявляють. На захист жінки не став ніхто, а сама вона скаргу писати не захотіла, хоч ситуація була неприємна.


Наступним шоком ще для однієї бердичівлянки стала не зовсім ціла маршрутка під номером 7, котра буквально вчора під час дощу була схожа на решето, через яке звідусіль капало і текло. Стеля транспортного засобу була вигнута, з мокрого великої плями капало, люди, а маршрутка була цього вечора заповнена, не знали попросту, де їм стати, бо з вікнами ситуація була така сама. Більше того, на зупинці, де мали виходити пасажири, водій не зупинився, а пригальмував після криків людей за кілька метрів від зупинки.


А сьогодні зранку взагалі доводилось спостерігати цікаву і незрозумілу картину. Зі сторони залізничного вокзалу повз зупинку «ПРОГРЕС» близько 9-ї години ранку проїхали аж чотири маршрутки. Усі були порожніми, без пасажирів, і вже за декілька метрів було видно, що зупинятися вони не збираються, бо не знижували швидкості. Чому одразу чотири транспортні засоби зійшли з рейсу в час, коли пасажирі все ще їдуть у справах та по роботі, залишається загадкою. Звісно, після кількох хвилин очікувань маршрутка приїхала, та фактом є фактом.

З впевненістю можна сказати, що такі або ж схожі випадки не є поодинокими і прикладів порушень водіями та перевізниками поставлених не місяць і не два вимог навести може кожен. Хочеться ще раз нагадати, що, дійсно, не всі маршрутки такі і не всі водії такі, але ж прагнути до нормального відношення, до комфортного перевезення і нормальних умов людям заборонити не можна. А ті ж таки люди платять за ці послуги. Можливо, для декого тих 5 гривень – крапля в морі і їм все рівно, де та при яких обставинах діставатися пунктів призначення. Так само все рівно і тим, хто громадським транспортом не користується і не знає всіх його прикрас. Але є й такі, котрим щоденно протягом місяця доводиться виділяти з сімейного бюджету кошти на проїзд для сім’ї з 3-х, 4-х і більше осіб, причому туди і назад. І отримувати за це прокурену маршрутку, діряву стелю, з якої вода тече, і не зовсім коректну поведінку водія, який може прикритись тим, що охочих працювати на маршрутах нема, бажання, напевно, у таких людей нема явно.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.