Нарешті бердичівляни можуть «релакснути»: вже завтра відкривається лазня — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Березня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Нарешті бердичівляни можуть «релакснути»: вже завтра відкривається лазня

Напевно, цього моменту бердичівляни чекали дуже довго. Особливо чекали ті, хто пам’ятає часи, коли щотижня ходили до міської лазні, зробивши цей похід регулярним і традиційним. Раніше сюди ходив, або ж хоча б раз відвідував, чи не кожен бердичівлянин: і діти, і дорослі, і люди похилого віку.

Тому то великим розчаруванням стало закриття цієї будівлі для жителів Бердичева. Тривалий час тут робили ремонти, бо будівля доволі стара і з часом цей вік вже давав про себе знати. На це з міського бюджету виділяли чималі кошти і неодноразово. Пізніше й виникла у міської влади пропозиція виставити на конкурс дану будівлю у пошуках їй орендаря. Процес затягувався довго, бажаючих особливо і не було. І взяти в оренду міську лазню, при цьому, згідно виставлених умов, не змінюючи цільового призначення будівлі, виявив бажання керівник ТОВ «Допомога» Олександр Глухенький. Про це ми писали ще в лютому минулого року. Тоді у чоловіка спочатку виникли певні проблеми із оформленням документації, бо у своєму зверненні він не зазначив те, що у власність має взяти і все наявне там майно. Тоді, за рішенням виконавчого комітету, було розміщено повторне оголошення по скороченій схемі згідно законодавства і за цей час керівник ТОВ «Допомога» владнав усі проблеми.

Асенизатор


Пройшло більше року і щоразу бердичівляни допитувалися, чи буде щось з цією лазнею і коли вона почне працювати. Наприкінці березня на засіданні архітектурно-містобудівної ради заступник міського голови з питань містобудування та архітектури Михайло Гайченя озвучив приємну новину, сказавши, що через 2-3 місяці лазня розпочне свою роботу. І не прогадав, адже, згідно розміщеному оголошенню, лазня з цікавою і креативною назвою «Релакс» вже від завтра, 05 липня, розпочне свою роботу у тестовому 4-змінному режимі. Загалом послуги з «помивки», як вказано в оголошенні, надаватимуться з 8-ї години ранку і до 18-ї години вечора. Четвер і субота – чоловічі дні, а п’ятниця і неділя – жіночі дні. Крім того, щочетверга та щоп’ятниці в лазні будуть і соціальні дні.


Розклад роботи «Релаксу» теж розміщений під оголошенням, щоправда він тимчасовий, поки не буде повністю завершено ремонтні роботи. Тому бердичівляни вже з завтрашнього дня за бажанням можуть йти «релаксувати» в оновлену лазню. Вартість послуги за одну зміну становить 60 гривень.

relax 1

relax 2

relax 3

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.