Вівторок, 24 Трв

На дорогах Бердичівського району вже третій день можуть змагатись ковзанярі

Невеликий сніжок, який випав у нашій місцевості позавчора, враз перетворив асфальтові поверхні доріг на слизькі ковзанки. І якщо в місті більш-менш оперативно вулиці посипали піщано-соляною сумішшю, то поза межами міста ніхто цим не переймався.

Сьогодні я їздив як по автодорозі Чуднівського напрямку, так і в напрямку Хмільника. Якісь сліди піску помітив лише на містку поблизу повороту на Кустин та на з’їзді до дамби в Райках. Решта шляху – лід. Автомашин на дорогах мало, а ті, яким конче необхідно їхати, помаленьку повзають із швидкістю 50 – 60 кілометрів за годину.


Зате на Хмільницькій трасі на повну силу працюють підприємці, які за угодою з облавтодором зрізають старі дерева в посадках вздовж дороги. Великі колоди вони забирають на переробне підприємство в Бердичеві, яке виробляє та експортує тару зі шпону. Товсте гілля теж забирають, а тонке спалюють. Хоча в минулому році, коли аналогічні посадки вирізались вздовж Житомирської траси, тонке гілля подрібнювали на щепу і успішно продавали на паперову фабрику.


Те, що старі дерева, гілля яких дуже небезпечно нависають над дорогою, потрібно зрізати, беззаперечно, але чи вистачить тим маленьким деревцям, які залишаються обабіч траси, сили вирости, незрозуміло. Коли ці підприємці заходили в наш регіон, то обіцяли, що замість зрізаних дерев будуть висаджувати нові дуби, але поки що такого не спостерігається.


А ще добре, що в місцях вирубки тирса, розсипана по льодяному асфальту, хоч трохи робить його менш слизьким.

gololid rn1

gololid rn2

gololid rn3

gololid rn4

gololid rn5

gololid rn6

gololid rn7

gololid rn8

gololid rn9

gololid rn10

gololid rn11

gololid rn12

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.