Молодь Бердичева не хоче працювати на посаді управителя багатоквартирних будинків — РІО Бердичів

Вівторок, 18 Червня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Молодь Бердичева не хоче працювати на посаді управителя багатоквартирних будинків

04 січ. 2019 Діана Сискова

У п’ятницю, 28 грудня, у Бердичеві відбулось останнє в 2018 році засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

Сподівання на те, що воно останнє, висловив на початку зібрання міський голова Василь Мазур. Адже за планом, якщо протягом кількох передсвяткових днів у місті не виникне жодних позаштатних ситуацій, то члени виконкому мають зустрітися вже в новому 2019 році.
На порядок денний було винесено 14 питань. Зокрема, про завершення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків житлового фонду міста. Оголошення про його проведення було розміщено на Офіційному порталі міста Бердичева 1 листопада поточного року. Критеріями оцінки конкурсних пропозицій були вартість послуг (перевага надавалась учасникам, що запропонують нижчу ціну), рівень забезпечення матеріально-технічною базою, наявність кваліфікованих працівників, фінансова спроможність організації та наявність досвіду з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства.


За словами заступника міського голови з питань ЖКГ Сергія Онофрійчука, за час його проведення, на жаль, заявки на участь подали тільки дві організації. Це МК ВЖРЕП №7 (по п’яти об’єктах) і ПП «Житлоремекс 2» (по двох об’єктах). Відповідно вони і стали переможцями конкурсу.
Чиновник розповів, що наразі проводиться збір необхідної інформації, необхідної для заключення договорів між відділом житлово-комунального господарства та управителями. На питання про те, чи має управитель окремо укладати договір з мешканцями ввірених йому будинків, відповів запереченням.


Щодо вартості обслуговування, то для кожного будинку, зазначив заступник міського голови, вона визначається окремо. Новопризначеним управителям потрібно буде зібрати загальні збори мешканців і вирішити це питання, виходячи із потреб і стану будинку. Можливо, окремі ціни будуть вищими, ніж в будинках, у яких створено ОСББ, інші ж навпаки – нижчими. Знову ж таки, все в залежності від об’єму робіт, що їх потрібно буде провести.


Окремо Сергій Онофрійчук наголосив на тому, що у Бердичеві величезний дефіцит управляючих. Молодь, за словами чиновника, не хоче йти на цю роботу. А більшість працюючих управляючих – це люди пенсійного віку. Не вистачає кадрів, які б могли, а головне – хотіли б працювати в даній сфері.

super cina

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.