Відмінити односторонній рух у Бердичеві просять містяни у Президента — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Відмінити односторонній рух у Бердичеві просять містяни у Президента

Петиції у Бердичеві не можна назвати напрочуд популярним явищем, бо за час існування сайту електронних петицій у нашому місті, а це років зо два, не так багато пропозицій та намагань вирішити проблему шляхом збору підписів і розгляду цих питань міською владою відбувалося.

grafik

Кількість таких петицій можна запросто порахувати на пальцях однієї руки і, на жаль, так само констатувати, що набрали потрібну кількість підтримки серед бердичівлян, тобто 200 підписів, лише три. Це петиція проти підвищення вартості проїзду у маршрутках з 3 до 5 гривень, але попри зібрану потрібну кількість голосів, вартість проїзду все ж подорожчала. Далі була петиція про благоустрій парку, яку благополучно розглянула міська влада і погодилася, що парк відпочинку відновлювати треба, але, як кажуть, «віз і нині там». Згодом на сайті електронних петицій з’явилося дві, пов’язані з особою секретаря міської ради. Одна про підтримку Юлії Лефтер на посаді секретаря міської ради, а інша – проти. Звісно, перша необхідну кількість підписів набрала, а другої нині на сайті немає, бо, очевидно, не пройшла. 

Остання ж петиція була розміщена бердичівлянином не так давно і стосувалася встановлення світлофору на небезпечній ділянці по вулиці Житомирській, де часто-густо стаються ДТП, проте містяни виявилися не зовсім активними і не було зібрано 200 підписів.


Аж ось нині ще одним бердичівлянином Петром Шуляківським 6 лютого було подано петицію, але не на міський сайт електронних петицій, а на Офіційне інтернет-представництво Президента України. Чоловік хоче, щоб Президент України зобов’язав уповноважені органи влади створити відповідні комісії, щоб ті, очевидно, обстежили рух по вулиці Михайла Грушевського і зрозуміли, що односторонній рух тут створює незручності і безліч перешкод при під’їзді і відвідуванні автомобільним транспортом розташованих тут закладів. Далі в тексті додається перелік цих закладів:  БМЛ №15, супермаркет «КОЛІБРІС», Бердичівський лісгосп, редакція газети «Земля Бердичівська», Фонд соціального страхування з ТВП, Бердичівський центр зайнятості, кафе «Старий Двір», ЗОШ №18, “Дім Молитви”, а також приватні будинки.


Автор петиції наголошує і на тому, що на цій вулиці не спостерігається дуже інтенсивний рух транспорту, а ширина проїзної частини дозволяє тут розминутися двом автомобілям і безперешкодному їх зустрічному роз’їзду.


Збір підписів по даному електронному зверненню триватиме 89 днів. Зараз особливої активності бердичівлян з цього приводу немає, бо станом на 7 лютого було всього-на-всього 4 підписи з необхідних 25 тисяч. Навряд чи вдасться зібрати потрібну кількість, враховуючи попередній досвід, коли на місцевому сайті і 200 не набралося. Але надія, як кажуть, помирає останньою, і автору варто було б розмістити звернення на сайті електронних петицій Бердичева, де дві сотні бердичівлян зможуть швидше проголосувати, що суттєвіше зможе вплинути на місцеву владу, аби вони вирішили це питання – підтримати і скасувати односторонній рух по вулиці Михайла Грушевського або ж відхилити це звернення і залишити так, як є. 

Підтримати петицію Петра Шуляківського можна ТУТ

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.