Бердичівлян серйозно штрафуватимуть за неприбрані території біля будинків та установ — РІО Бердичів

Середа, 22 Трв

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівлян серйозно штрафуватимуть за неприбрані території біля будинків та установ

Як тільки надворі зійшов сніг і нарешті прийшло довгоочікуване тепло, хоча нині погода змінюється мало не щогодини, в Бердичеві заговорили про місячник благоустрою. У місті цей процес вже традиційно називають двомісячником благоустрою, адже прибирання вулиць проходитиме протягом 2-х місяців – з 01 березня по 01 травня. Про це було ще повідомлено усіх на минулому засіданні виконавчого комітету і місцеві ЗМІ проінформували бердичівлян.

Тобто, як завжди, власники приватних будинків прибирають свою територію, жителі багатоповерхівок влаштовують так звані «суботники», школи, садочки, інші бюджетні і приватні установи долучаються до прибирання прилеглих територій. Депутати, журналісти, активісти та небайдужі містяни щороку також прибирають найбільш засмічені місця в Бердичеві, тим самим роблячи гарну і важливу справу, якої, на жаль, вистачає ненадовго через тих же таки людей.

Асенизатор


Проте не всі виявляють бажання долучатися до місячника благоустрою і можна спостерігати безліч місць, де рука людини хіба що кидала сміття і аж ніяк не прибирала. Так-от, цьогоріч таких, хто принципово відмовляється прибирати або ж зробить це несвоєчасно тощо, будуть просто-на просто штрафувати. Про це міський голова зазначав також на минулому засіданні виконкому, додавши, що процедура складання протоколів і подальші штрафи розпочнуться після 08 березня. Також Василь Мазур наголосив і на тому, що під штрафи попадуть не лише звичайні бердичівляни, а й посадові особи, а суми покарань у даному випадку різняться.


А сьогодні та тому ж таки виконкомі про це нагадав і міський голова, і його заступник, коли обговорювали проект рішення про осіб, які мають право складати адмінпротоколи. Їх налічується 223 особи, серед яких 160 – голови ОСББ та 63 – представники комунальних підприємств, ринків, посадові особи та працівники виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Всі ці люди у разі, якщо біля будинків, об’єктів, установ чи організацій, мають повне право скласти протокол і направити його на розгляд адміністративної комісії, де покаранням за порушення правил благоустрою є штраф: від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 340-1360 гривень – для фізичних осіб, та від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 850-1700 гривень – для посадових осіб, суб'єктів підприємницької діяльності, без будь-яких попереджень.


З сьогоднішнього дня, 12 березня, вже по місту будуть ходити інспектори та відповідні особи і оглядати, чи прибрано біля об’єктів, будь це приватна власність чи державна. А далі, за словами міського голови, буде видно, скільки протоколів про адміністративні порушення буде складено і як працюватимуть уповноважені на це особи.

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.