Незрозумілі інвестори купили завод в Тереховому на Бердичівщині, щоб по зав’язку набити його львівським сміттям — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Незрозумілі інвестори купили завод в Тереховому на Бердичівщині, щоб по зав’язку набити його львівським сміттям

Історія ця набрала розголосу кілька днів тому, коли на дорозі між Тереховим і Хажином, вкритою новесеньким асфальтом, нічні перехожі побачили фуру зі сміттям, яка заїжджала на територію колишнього недобудованого цегельного заводу.

А ще раніше, за кілька тижнів, на збори в селі Тереховому несподівано прийшов чоловік у супроводі керівника районної організації Радикальної партії, який представився представником нового власника цього недобудованого будівництва. Він розповів, що підприємці за три мільйони купили цю будівлю і планують там розмістити лінію з переробки сміття та цех з виготовлення сміттєвих баків.
Так гарно вони розповідали про майбутнє виробництво, що аж розчулили присутніх на зборах. Мовляв, будуть приїздити одна-дві автівки із сміттям, на лінії з нього відбиратимуть все корисне, а ту купочку, яка залишиться несортованою, будуть захоронювати на Бердичівському звалищі, про що ніби вже й договір відповідний уклали.


За кілька днів після тієї розмови почали зводити навколо недобудованого ангару паркан із новеньких дощок заввишки чи не в п’ять метрів. Будували його люди немісцеві, казали, що аж з Дніпра приїздили. А після зведення паркану і почали завозити сміття.
За даними, які є у відкритому доступі, можна дізнатись, що купив будівлю на аукціоні в жовтні минулого року житомирський підприємець Микола Олегович Дорохов, але не за три мільйони, як казали на зборах, а лише за 175 тисяч гривень (десь вісім тисяч доларів) + ПДВ. Хоча два роки тому за цей самий об’єкт фонд державного майна хотів виручити мільйон гривень.


Вже на початку цього року за адресою заводу було зареєстровано ТОВ «Завод Будпереробка», статутними видами діяльності якого вказали:

23.32 Виробництво цегли, черепиці та інших будівельних виробів із випаленої глини
46.73 Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням
68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна
38.11 Збирання безпечних відходів
38.21 Оброблення та видалення безпечних відходів
39.00 Інша діяльність щодо поводження з відходами

А в березні цього року директором ТОВ призначили житомирянина Віталія Вольського, який ще 22 лютого виставляв своє резюме на сайті з пошуку роботи.

І все б нічого було б в цій історії, якби спочатку в ніколи не діючу будівлю підвели б електрику та інші комунікації, потім привезли і встановили обладнання, потім набрали б з околишніх сіл і навчили персонал, а вже потім почали привозити дійсно по одній-дві автівці сміття.

Але, судячи з дій горе-підприємців, їх задача була зовсім іншою. За кілька місяців забити сміттям під зав’язку як ангар, так і прилеглу територію, і чкурнути з району. Адже, за інформацією з інтернету, перевізники платять по кілька тисяч доларів за фуру сміття тим, хто погоджується його приймати, або тому, хто «кришуватиме» такі процеси. Тобто, за перший десяток фур вже можна було «відбити» витрати на купівлю будівництва та встановлення паркану навколо нього, а таких фур селяни нарахували вже 16.


Працівники Бердичівського відділу поліції вже кілька ночей також чатують під заводом, щоб попередити можливі порушення порядку, адже вчора вночі тут зібралось кілька сотень жителів Хажина та Терехового. Вранці поліцейські хотіли випустити з території автомобіль з маніпулятором, та місцеві жителі не дали їм це зробити, на своїх автівках вони провели поліцейських та автомобіль чужинців аж до райвідділку.


Нині жителі села очікують приїзду представників екологічної служби та збирають підписи за перекриття дороги Вінниця – Житомир, щоб привернути увагу громадськості до сміттєвого лиха. А ще представники виборчих комісій в прилеглих селах повідомили окружну комісію, що, в разі неприйняття мір по ліквідації незаконного забруднення території, відмовляються проводити вибори президента на своїх виборчих дільницях.

 

smittya h1

smittya h2

smittya h3

smittya h4

smittya h5

smittya h6

smittya h7

smittya h8

smittya h9

smittya h10

smittya h11

smittya h12

smittya h13

smittya h14

smittya h15

smittya h16

smittya h17

smittya h18

 

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.