Лише на проект ремонту мосту через струмок в Райгородку витратять півмільйона гривень — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Лише на проект ремонту мосту через струмок в Райгородку витратять півмільйона гривень

Назвати його річкою важко, адже це лише початок річки Гнилоп’ятки, яка навіть після Мартинівки, Озадівки, Гардишівки та Кустина залишається струмком, а не річкою, та впадає в Гнилоп’ять за Скраглівкою.

 


Інформацію про завершення такого тендеру було опубліковано сьогодні на сайті «Прозоро», як і договір, який був укладено з Чуднівської фірмою ПП «Полісся-проект». Очікувана вартість проектних робіт складала 474 524,00 гривень, і поскільки в тендері окрім вищевказаної фірми ніхто не брав участь, тому й договір уклали на таку ж суму.

 


Взагалі, спочатку я не зрозумів про ремонт якого мосту йдеться мова, адже на «Прозоро» була опублікована така назва робіт:
«Інформація про предмет закупівлі
ДСТУ Б Д. 1. 1-7:2013. Розроблення проектної документації капітального ремонту мосту через р. Гнилоп'ять км 17+901 на автомобільній дорозі загального користування державного значення Р-31 Бердичів – Хмільник – Літин - /М-21/, Житомирська область»


Річку Гнилоп’ять автодорога Р-31 перетинає лише в одному місці – в Бердичеві, вірніше в двох місцях – гребля біля Кляштору і міст по вулиці 30-річчя Перемоги. Тому й подумалось відразу, що запланований ремонт одного з цих двох мостів.


Щоб уточнити інформацію я знайшов в інтернеті телефон проектної фірми та зателефонував. Слухавку взяв чоловік, який підтвердив свою причетність до цієї фірми, і який знає про виграний тендер, але ремонт якого моста вони мають проектувати він так і не сказав. Мовляв, ми ще не виїжджали на місце?..


Цікаво, як же це вони могли знати, що їм вистачить півмільйона гривень на проект мосту, якого вони в очі не бачили. Хоча, що ж тут дивного, за таку суму можна, напевно, спроектувати не лише ремонт мосту через струмок, а й будівництво ще кількох мостів через річку. Знайомі проектанти розповіли, що правильно обґрунтувати можна будь-яку ціну проекту, і саме наявність конкуренції може допомогти вийти на її оптимальне значення.


Але відклавши по карті від Бердичева 17 кілометрів і стало зрозумілим, що в тендері йдеться не про ремонт Бердичівських мостів, а ремонт мосту в Райгородку на річці зі схожою назвою. В цьому місті стається чимало ДТП, адже тут дорога трохи змінює свій напрям і має значний перепад по висоті, і якщо б в результаті капітального ремонту вдалось би її якось «вирівняти», то можливо й були б виправдані такі кошти на проектні роботи.


Останні кілька років значно пришвидшились темпи ремонтів магістралей та інфраструктурних об’єктів на них, можливо, і в нашому випадку вже через кілька років ми побачимо реальний результат покращень.

most1

most2

most3

super cina

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.