Постраждалим внаслідок пожежі у Бердичеві виділять матеріальну допомогу — РІО Бердичів

Субота, 27 Листопада

Постраждалим внаслідок пожежі у Бердичеві виділять матеріальну допомогу

Мова йде про пожежу, яка трапилася у другій половині дня 13 травня в житловому будинку по ІІ провулку Червоному. Тоді вогонь пошкодив ряд квартир або, як їх називають, «кімнат», адже це гуртожиток, в якому проживають бердичівляни.

Завдяки діям пожежників вогонь вдалося знешкодити, на щастя, ніхто з людей не постраждав, хоча і довелось виносити з палаючого приміщення чоловіка, котрий сам не міг пересуватися. За словами міського голови, рятувальник, який евакуйовував цього чоловіка, також зазнав певних ушкоджень і навіть перебував певний час у лікувальному закладі, але він виконав своє професійне завдання – врятував людину.


На позачерговій сесії Бердичівської міської ради, що проходила сьогодні, був розглянутий і підтриманий депутатами проект рішення про виділення матеріальної допомоги постраждалим внаслідок пожежі. З цього питання доповідав заступник міського голови з питань ЖКГ та містобудування Сергій Онофрійчук, зазначивши, що наступного після пожежі дня, 14 травня, зранку було у терміновому порядку скликане засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій, а опісля відбувся виїзд безпосередньо на місце події з метою обстеження пошкодження житлового будинку.
По кожній квартирі, а їх там налічується 10, складено акт обстеження та проведено попередні розрахунки для того, аби надати матеріальну допомогу. Згідно нього 4 квартири на 4-му поверсі постраждали найбільше, особливо тамбур, електрообладнання, де було вогнище пожежі. На 5-му поверсі, де жила одна сім’я, пошкоджено вікно квартири і балкон.


Як зазначає заступник міського голови, було прийняте рішення за кошти міського бюджету зробити ремонт на 4-му поверсі тамбура з електрообладнанням і комунікаціями, на 5-му поверсі замінити пошкоджене вікно. Квартири жителів, які проживають нижче і які постраждали від заливання внаслідок гасіння пожежі, після проведених розрахунків і обстежень, звісно ж, отримають кошти на матеріали для усунення пошкоджень. Мешканцям було це роз’яснено і вони за надані кошти ремонтуватимуть своє житло.
Суми, розподілені на 6 квартир-наймачів, є різними і залежать від пошкоджень і необхідності матеріалів для проведення ремонтних робіт. Найменша сума становить 1 200 гривень, а найбільша – 4 500 гривень. Це ті квартири, в яких проживають бердичівляни. Є ще 2 замкнені квартири, в яких ніхто не живе, звернень від них не було і обстеження відповідно не проводилось.


Загалом, за словами Сергія Онофрійчука, цей блок житлового будинку відключений від газопостачання через борги мешканців, а тому приготування їжі тощо здійснюється за допомогою електроприладів. Мають вони також і борги за водопостачання, теплопостачання та вивіз сміття, і в декого заборгованість навіть перевищує 20 000 гривень, хоча будинок відносно новий, має всі комунікації і в ньому, як було зазначено, можна жити, не створюючи заборгованість.


Але це вже інша тема, а стосовно виділення матеріальної допомоги, то депутати одноголосно підтримали даний проект рішення. Фінансове управління перерахує кошти головному розпоряднику – управлінню праці і соціального захисту населення у сумі 14 100 гривень. Контроль за виконанням рішення покладено на постійні комісії соціально-економічного розвитку, енергоефективності, бюджету, фінансів і цін та охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, туризму, молодіжної політику.

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.