У Бердичеві на місці колишньої «Молодіжки» хочуть відкрити новий кафе-бар — РІО Бердичів

Вівторок, 7 Липня

  • Бердичівський Базар

У Бердичеві на місці колишньої «Молодіжки» хочуть відкрити новий кафе-бар

11 черв. 2019 Світлана Семчук

Про це на засіданні постійної комісії депутатської діяльності, законності, антикорупційної політики та правопорядку наголосила її голова, депутат міської ради Тетяна Домбровська.

Але передував цьому виступ заступника начальника Бердичівського відділу поліції , який звернувся до членів комісії порекомендувати на сесії міської ради скоротити режим роботи деяких нічних розважальних закладів. За його словами, у Бердичеві є заклади з режимом роботи майже до ранку, до останнього клієнта. Це такі, як «Ол-фарт», «Релакс», «Нептун», «Каріби»… Основною задачею поліції є забезпечення публічного порядку і безпеки в громадських місцях, а в таких закладах, по практиці навіть всієї України, немає культури відпочинку і постійно виникають проблеми: бійки, грабежі, розбійні напади тощо. Згідно наведеної правоохоронцем цифри, лише за минулий 2018 рік в даних закладах скоєно 58 злочинів. Серед них 34 бійки, в яких постраждало 25 осіб, отримавши тяжкі тілесні ушкодження, і це без урахування тих людей, які не писали заяви до поліції.

Всі події, як стверджує поліцейський, відбуваються внаслідок вживання алкоголю і найчастіше у другій половині ночі – після 2-ї години і далі. Тому прохання доповідача стосувалося прийняття якогось рішення про скорочення режиму роботи таких нічних закладів до 2-ї години ночі.


Було зазначено про непоодинокі випадки скоєних злочинів біля таких барів та дискотек і згадано про вказане в заголовку «Молодіжку», де зокрема свого часу також було скоєне вбивство, як і в «Нептуні». Тут голова депутатської комісії Тетяна Домбровська і зазначила, що власники «Молодіжки» планують відкритися повторно у якості кафе-бару вже під іншою назвою. Дехто нарікав на членів комісії, мовляв, що вони перешкоджають діяльності підприємців, тому і вирішили запросити представника поліції, аби той висловив також думку з цього приводу.


Правоохоронець не заперечує відкриття закладу за умови адекватного режиму роботи, проте, як виявилося, господарі майбутнього кафе-бару хочуть працювати з 20:00 до 05:00. На це поліція відповіла чітко і логічно, що потрібно враховувати наявність там двох багатоквартирних будинків, чого нема в інших нічних закладів, і такі гуляння до ранку, галас під вікнами і гучна музика будуть заважати людям відпочивати

Вирішувати, звісно ж, депутатам, але правоохоронні органи рекомендують враховувати думку і жителів будинків, і скоротити час роботи, бо раніше там люди скаржилися постійно на нічний клуб. Стосовно режиму, то це стосується, як рекомендація для розгляду на сесії міської ради, котра відбудеться цієї п’ятниці, й інших нічних розважальних закладів, бо, можливо, у документах в них прописаний один час закриття, але працюють вони все ж до ранку. Крім цього, прозвучала і пропозиція встановити камери спостереження біля таких об’єктів, а якщо вони і є, то не завжди подають чітке зображення, яке не можна розібрати, коли трапляється якийсь злочин.


Голова і члени постійної комісії депутатської діяльності, законності, антикорупційної політики та правопорядку прийняли до уваги таку пропозицію виступаючого та у якості рекомендації комісії винесуть її на обговорення сесії міської ради. В свою чергу, представника поліції попросили надати офіційну інформацію про кількість скоєних у таких закладах та біля них правопорушень і злочинів.

 

super cina

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.