На ТОВ «Полісся-Екосфера» вперше склали адмінпротокол — РІО Бердичів

Четвер, 28 Трв

  • Бердичівський Базар

На ТОВ «Полісся-Екосфера» вперше склали адмінпротокол

За час, який журналісти відвідують засідання адміністративної комісії, а вона проходить щосереди у міській раді, вперше до кабінету, куди заходять порушники і сідають на стільці для вияснення обставин порушення, завітав і директор ТОВ «Полісся-Екосфера» Андрій Борисов.

Найперше це викликало здивування присутніх, адже зазвичай що стосується сміття і даного підприємства, то приходять бердичівляни, які не мають договорів на вивіз твердих побутових відходів або борги за несплату даної послуги. А тут сам керівник підприємства опинився в центрі обговорення, хоча й одразу заявив, що з протоколом не згоден і оскаржуватиме його у суді.


Справа у тому, що протокол на директора ТОВ «Полісся-Екосфера» склав працівник ЖЕК №7 Бердичева. І чомусь одразу згадалося, як не так давно у ході двомісячника благоустрою міський голова визнавав роботу ЖЕКів незадовільною і повторював, що ті мають право складати протоколи навіть на вищевказане підприємство. Вочевидь, звершилося, адже перший протокол, кваліфікований по статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил благоустрою», і розглядали сьогодні на засіданні адмінкомісії.
До документу, складеного працівницею ЖЕКу, додавалися і фотопідтвердження та підписи, яким, як зазначив голова комісії Сергій Онофрійчук, він не може не вірити. В протоколі було вказано про несвоєчасне вивезення сміття зі сміттєвих майданчиків 05 червня з 10:00 до 11:00 по вулицях Молодогвардійській, Низгірецькій, Мучній та провулку О. Пителя.


Згідно коментаря працівниці ЖЕКу, за даними адресами, згідно графіків сміття повинні вивозити по вівторках, а в цей день його не забрали. Сам Андрій Борисов почав розкладати все по поличках, не погоджуючись з протоколом, і зазначив, що вони не можуть вивозити сміття в конкретний час, адже працюють вони зранку і до вечора по всьому місту, а тому могли його забрати ввечері. І взагалі, мовляв, протокол був складений без відома порушника, в очі він його не бачив, на руки йому копію не давали.


У відповідь на це так званий опонент, якого разом з директором підприємства по черзі вислухували всі присутні у кабінеті, вказала, що вона прийшла особисто у ТОВ «Полісся-Екосфера», сказала, що ЖЕК буде складати протоколи на них за порушення і показала наявні у папці вже листи, але директор відмовився їх підписувати. А також, начебто, додав, що складатиме тоді такі ж протоколи на директора ЖЕКу №7 Галину Ханіну, а цей оскаржуватиме у суді.


Крім того, Андрій Борисов розповів і свою версію того, що тоді відбувалося. Він указав, що жінка дійсно до нього приходила, показала якісь папери, але в руки не вручила і він нічого не підписував.
Ця дискусія, можливо б, тривала ще довго, але Сергій Онофрійчук зазначив, що протокол є, фото є і згідно порушеної статті комісія повинні прийняти рішення. А це, згідно статті, штраф на посадову особу у розмірі 850-1700 гривень. Спільним рішення членів адміністративної комісії директору ТОВ «Полісся-Екосфера» було призначено максимальний штраф, який, за його словами, він оскаржуватиме у суді, як тільки отримає на руки постанову.

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.