Роздрукувати цю сторінку

За зливання дощової води на дорогу оштрафували бердичівлянку

Принаймні це стало відомо зі слів жінки, яка згідно складеного «Бердичівкомунсервісом» протоколу про адміністративне правопорушення прийшла на засідання адмінкомісії сьогодні.

У складеному інспектором протоколі було вказано, що по вулиці Косогірській було виявлено відкачування та виливання води на дорогу і зелену зону 21 червня близько 10-ї години.
Сама ж бердичівлянка перед присутніми членами адміністративної комісії повторювала, що це не каналізаційні стоки, адже вигрібна яма у дворі в неї є і кожних півтора місяці приїздить автомобіль, аби її викачувати. Ця ж вода, яку вона виливала на дорогу, за її словами, зібралася у ємності, яку вона називала басейном, після дощів і є чистою, тому нічого не порушувала.


Члени адміністративної комісії на це відповіли, що раз вода була дощовою, то жінка могла б її виливати собі на город, а не на дорогу. Інспектор «Бердичівкомунсервісу» підтвердити, що це були не каналізаційні стоки не змогла, зазначивши, що запах не доносився, але вилили чимало, бо мокра пляма була велика.


У будь-якому випадку згідно статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, під яку і підпадає дане правопорушення попередження немає, є лише штраф від 340 до 1360 гривень. Спільним рішенням членів адміністративної комісії бердичівлянці призначили мінімальний штраф. А жінка насамкінець попросила інспекторів перевірити й інші будинки по цій вулиці на наявність вигрібних ям, бо, за її словами, вона навпаки піклується про довкілля, прибирає берег річки від постійно накиданого людьми сміття, а її ще й штрафують за виливання дощової води.

super cina

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук