Пам’ятну дошку загиблому бердичівському Герою перенесуть — РІО Бердичів

Субота, 4 Липня

  • Бердичівський Базар

Пам’ятну дошку загиблому бердичівському Герою перенесуть

Це стало відомо з розміщеного на Офіційному порталі Бердичева проекту рішення «Про перенесення пам’ятної дошки», який буде винесено та розглянуто на найближчому засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

Згідно проекту рішення, до виконавчого комітету міської ради звернулася сестра загиблого учасника антитерористичної операції Євгена Старікова з проханням демонтувати пам’ятну дошку з будинку, де він проживав, і встановити її на фасаді загальноосвітньої школи, в якій бердичівський Герой навчався.


Отож, розглянувши звернення, з метою патріотичного виховання підростаючого покоління, вшанування та увічнення пам'яті військовослужбовців, які брали участь АТО і загинули під час виконання військових обов’язків, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про демонтаж дошки з будинку по вулиці Братів Міхеєвих, де свого часу жив Євген Старіков, та встановлення її на приміщенні ЗОШ №12 по вулиці Одеській, 45. Крім того, буде на дошці буде розміщено і відповідний напис: ««У цій школі навчався ЗАХИСНИК УКРАЇНИ, який віддав своє життя за збереження єдності і цілісності української держави, рядовий Старіков Євген Андрійович (02.02.1982-02.08.2014)».


Вирішення питання стосовно виготовлення пам’ятної дошки покладено на Управління освіти і науки, а встановленням її на приміщення навчального закладу займатиметься МКАРС. Контроль за виконанням цього рішення буде покладено на заступників міського голови Валентину Адаменко та Сергія Онофрійчука відповідно до розподілу обов’язків.


Нагадаємо, що це вже не перша пам’ятна дошка у Бердичеві, яку було перенесено на фасад навчального закладу. Свого часу меморіальну дошку Віталію Дульчику було демонтовано зі стіни багатоповерхівки по вулиці Низгірецькій та встановлено на фасаді ЗОК №14, а дошку Сергію Сідлецькому – зі стіни будинку по вулиці Одеській на фасад ЗОШ №1.

pam doshka starikov 01

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.