Бердичівського кандидата у народні депутати максимально оштрафували — РІО Бердичів

П'ятниця, 3 Липня

  • Бердичівський Базар

Бердичівського кандидата у народні депутати максимально оштрафували

Парламентські вибори вже минули, їх результати уже всім відомі і бердичівляни, як і всі українці, потроху відходять від передвиборчої агітації в інтернеті, по телевізору та на вулицях міст, містечок та сіл. А от відлуння такої агітації у Бердичеві не зникає й нині і відповідальність за неї несуть кандидати у народні депутати фінансову у вигляді… штрафів.

Так сталося і з депутатом Бердичівської міської ради, головою політичної партії «Опозиційний блок», головою Громадської ради Бердичівського геріатричного пансіонату та очільницею Благодійного фонду «ОНУФРІЄНКО-ДІТИ» Наталією Онуфрієнко. Нагадаємо, що вона також на парламентські вибори висувала свою кандидатуру у якості депутата-мажоритарника по Бердичівському округу від того ж таки «Опоблоку».


Звісно, як і всі кандидати, а точніше – їхня команда, які напередодні виборів створюють гарні, яскраві і заманливі рекламні ролики, видають газетки чи буклети, іншого роду поліграфічні продукції, нинішня бердичівська депутатка також займалася і була залучена у передвиборчу рекламну кампанію. От тільки спосіб, яким людей заманювали голосувати за жінку порушував законодавство, а конкретно – Кодекс України про адміністративні правопорушення і саме такий інцидент і розглядали члени адміністративної комісії на засіданні у міській раді сьогодні, 24 липня.


Справа у тому, що працівницею «Бердичівкомунсервісу» 19 липня по вулиці Житомирській було виявлено агітаційні плакати за Наталію Онуфрієнко, наклеєні у невстановлених місцях. За словами інспектора благоустрою, плакати були мало не на кожному дереві вздовж переїзду і протокол про адміністративне правопорушення був складений у присутності кандидатки у народні депутати, вона ж його і підписала власноруч та сказала, що на засідання комісії прийде.


Проте у зазначений день жінка на засідання не з’явилася. У ході обговорення стало відомо, що за тиждень до цього інциденту працівниця «Бердичівкомунсервісу» вже виносила попередження про заборону розклеювати плакати у невстановлених місцях, але воно, очевидно, не подіяло. Більше того, після попередження були наклеєні ще додатково плакати, а після складеного протоколу правопорушення до цього часу усунуте не було. Згідно ст. 152 КУпАП такі дії є порушенням правил благоустрою і караються штрафом у розмірі від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян для пересічного громадянина – від 340 до 1360 гривень. Спільним рішенням членів адміністративної комісії Наталії Онуфрієнко призначили максимальну суму штрафу.

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.