Понеділок, 3 Жовтня

У Бердичеві будівельні фірми борються за вигідні військові замовлення

Ми вже писали, що новостворена військова частина в Бердичеві, навчальний центр Сил Спеціальних Операцій (ССО), на десятки мільйонів гривень будує стадіони, спортмайданчики, автодроми та інші об’єкти для спеціальної підготовки. 

Ось і знову на сайті «Прозоро» з’явилась інформація про реконструкцію (не будівництво – авт.) стометрового тиру очікуваною вартістю 23 мільйони гривень. Але виявилось, що це повторний тендер по цьому об’єкту, бо попередній був відмінений після десятків скарг його учасників.

Згідно з інформацією нового конкурсу в частині вже змінився керівник тендерного комітету (напевно, тому, що змінився командир частини), хоча він використовує ту саму електронну адресу аж ніяк не патріотичного змісту. Зате ніяк не змінилась очікувана вартість і технічне завдання.

В травні на тендер подали заявки фірма «Комунальник» з Житомира та фірми «Водпроект» та «Вінбудпром» з Вінниці. Після пониження цін на торгах мінімальну ціну запропонував «Водпроект» - 19,4 мільйонів гривень, порівняно з цінами 19,8 мільйонів у конкурентів, якого і визнали переможцем торгів.

Але «Вінбудпром» 11 (одинадцять) разів подавав скарги до тендерного комітету, і кожен раз його скарги відхиляли. А варто було іншому конкуренту, фірмі «Комунальник» подати скаргу, як її тут ж задовольнили і результати торгів відмінили.

Отже, новий аукціон призначений на 16 серпня, тобто вже 15 серпня стане відомо, хто хоче знову позмагатись за військові мільйони.

До речі, в Бердичеві триває будівництво й інших об’єктів для військових, зокрема і казарм, і гуртожитків, де чомусь теж ціни дуже відрізняються від цін подібних цивільних об’єктів, а останній тендер на будівництво гуртожитку вартістю 39 мільйонів гривень теж було відмінено, хоча конкуренти (15 фірм з усієї України) «збили» ціну будівництва аж на 10 мільйонів.

 

super cina

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.