Субота, 28 Трв

Гришковецький світлофор незабаром запрацює

Епопея з цим світлофором тягнеться вже не перше десятиліття.

 


На цьому небезпечному перехресті сталось вже немало дорожньо-транспортних пригод і жителі селища недарма вимагали встановлення світлофора.

 


Років десять тому, перед якимись виборами світлофор таки встановили. Але проробив він недовго, бо був якось неправильно оформлений і неправильно підключений. Перед наступними виборами кандидат Піскун взагалі, ледь не сам включив його, але проробив цього разу світлофор ще менше.


Депутати селищної ради всіх останніх скликань писали листи і в район, і в область, і в Київ, щоб врешті-решт тут встановили правильний світлофор. Керівництво автодору теж писало десятки відписок про те, що грошей немає, змоги немає, і т.д. і т.п.


Але роки з два тому, написали, що якщо селищна рада оплатить послуги з проектування, то кошти на встановлення світлофору вони знайдуть. Тодішні депутати одноголосно проголосували за виділення ста тисяч гривень, і десь за півроку проект був готовий. Та обіцяних грошей на встановлення автодор так і не міг знайти.


Крім селищної ради гнівні листи писали і депутати обласної ради, і колишній депутат Верховної Ради. Між собою вони навіть цілу суперечку влаштували на сторінках «Фейсбуку», хто з них кращі листи вміє писати.


В підсумку, все ж вага листів народного депутата виявилась сильнішою, гроші знайшлись і робота по встановленню світлофора закипіла. Десь в середині серпня все було готово, і жителі селища сподівались, що як заведено старими традиціями, на День Незалежності перев’яжуть дорогу червоної стрічкою, під звуки оркестру її переріжуть і підуть святкувати. Але, так не сталось.


Як пояснила журналісту селищний голова, зараз служба автодоріг підписує договір на постачання електроенергії для функціонування світлофору, окремий лічильник вже встановлено, залишилось кілька процедур, і найближчим часом (можливо, навіть на цьому тижні), світлофор зустрічатиме водіїв і пішоходів своїми різнокольоровими сигналами.

svetofor1

svetofor2

svetofor3

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.