Вівторок, 24 Трв

Два бердичівські підприємці заплатять штраф у міський бюджет

Щоправда покарання вони отримали різні згідно різних статей Кодексу України про адміністративні правопорушення, а рішення про штрафи приймали члени адміністративної комісії, на засіданні якої і розглядали складені протоколи.

Найпершим оштрафували бердичівського підприємця за утримання в неналежному стані прилеглої до будинку території по вулиці Володимирській. Працівники «Бердичівкомунсервісу» зазначали, що станом на 22 серпня навколо бур’яни росли та пісок лежав. Відповідні фотопідтвердження були представлені голові адміністративної комісії, а попередження чоловікові давали ще набагато раніше. У день розгляду протоколу, за словами інспектора, прибирання території підприємець розпочав. Але, як виявилося, бердичівлянин писав лист-звернення про те, що йому в лікарні проводили серйозне оперативне втручання і тому можливості навести лад не було, а нині порушення правил благоустрою, а саме за цією статтею КУпАП і було складено протокол, він усуне. Оскільки за ст.152 попереджень немає, то члени комісії прийняли одностайне рішення про мінімальний штраф – 850 грн., який чоловікові доведеться сплатити. Сам так званий «правопорушник» одразу ж зателефонував до начальника управління ЖКГ, містобудування та архітектури Олегу Повійчуку і сказав, що все прибрано і порядок наведено.


Ще один штраф, але у десять разів менший, заплатить або ж уже, мабуть, заплатив ще один бердичівський підприємець. На нього 14 серпня о 23:00 склала протокол поліція за порушення тиші. Чоловік на засідання адміністративної комісії прийшов, провину свою, а точніше – своїх робітників визнав. Виявилось, що на підприємстві по вулиці Південній працівники робили певне обладнання, а оскільки люди нові, то вони трішки затримались на роботі, щоб зробити все. З протоколом підприємець погодився і зі штрафом у 85 грн. сперечатися також не став, сказав, що заплатить і що таке більше не повториться.

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.