На очисних спорудах у Бердичеві вкрали 5 км резервного трубопроводу — РІО Бердичів

Середа, 26 Лютого

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

На очисних спорудах у Бердичеві вкрали 5 км резервного трубопроводу

Цю шокуючу новину озвучив директор ТОВ «КЕС» на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій, що проходила у міській раді у вівторок, 10 вересня. На порядок денний взагалі спочатку мали винести одне єдине питання про якнайшвидшу ліквідацію пожежі на сміттєзвалищі, але довелося обговорювати й інше, не менш важливе. Адже до міської влади звернулося керівництво очисних споруд з наявною проблемою у них на підприємстві. Протягом кількох місяців відбуваються крадіжки труб, по яких перекачуються стічні води, і всі звернення по пошуку винних так і залишилися безрезультатними.

Анатолій Григорук пояснив присутнім, що уже тривалий термін крадуть напірний трубопровід від головної насосної станції очисних споруд до біологічної станції. Неодноразово були звернення до правоохоронних органів і, за словами керівника підприємства, 2 місяці тому поліція відписала, що відкрита кримінальні справа, але крадіжки й надалі продовжуються.


Тому чоловік і прийшов на засідання комісії з надією на допомогу, бо нині вкрадено 5 км резервного трубопроводу і це чавунні труби діаметром 600 мм і товщиною 16 мм. Якщо ж зловмисники дійдуть до діючого трубопроводу, то Бердичів спіткає екологічна катастрофа. Хоча спроба така вже була, просто крадії не на ту трубу натрапили. 

Міський голова додав, що, дійсно, якщо дійдуть до діючого колектора, розташованого на території Осиківської сільської ради, конкретних екологічних проблем тоді не уникнути. Тим більше, що явно копають і вивозять технікою, бо такий кілометраж і така вага, що вручну не так легко осилити. 

Представник поліції вказує, що ці крадіжки тривають не місяць і не два, а факти крадіжки встановлюються через тиждень, 2 тижні і більше, а тому важко через цей час когось знайти і немає доказової бази. На це керівник ТОВ «КЕС» зауважив, що вони навіть надавали номер автомобіля, котрий самі ж від слідкували, а результату ніякого, бо «не спійманий - не злодій». Більше того, потім за працівниками очисних споруд ще й гналися невідомі аж до самісіньких будинків, переслідуючи їх, і люди зараз бояться.


Міський голова найперше порадив співпрацювати директору та працівників з поліцією і одразу ж при виявленні фактів крадіжки повідомляти. Також зазначив, що варто перевіряти пункти прийому металу, адже його ж туди і здають. Крім поліції, було прийняте рішення повідомити також і СБУ, і прокуратуру, щоб звернули увагу на цей факт, бо це серйозне питання безпеки і якщо вчасно не реагувати і допустити подальше розкрадання, то наслідки будуть масштабні.

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.