Понеділок, 28 Листопада

Відновлення старого світлофору та додаткові знаки – що може змінитися у Бердичеві

На комісії з безпеки дорожнього руху, засідання якої з певною періодичністю проходять у Бердичівській міській раді і на яку вперше у середу, 25 вересня, покликали представників ЗМІ, детально та активно було обговорено 12 питань порядку денного.

Хоча з 14 осіб, котрі входять до складу комісії, більшості не було, але відсутність кворуму не аж ніяк не завадило розглянути питання, вислухати пропозиції присутніх, аби після рекомендації обласного управління поліції вирішувати ті чи інші питання, пов’язані з дорожнім рухом у Бердичеві. Проте заступник міського голови Сергій Онофрійчук, якого обурила відсутність перевізників на комісії, бо був присутній лише один, тоді, коли вирішуються і їхні проблеми, зазначив, що на засіданні виконавчого комітету буде піднімати питання про зміну складу комісії.


Найперше члени комісії розглянули питання утримання вулично-шляхової мережі. Було отримано акт перевірки національною поліцією України дорожньо-патрульної служби, яка вже є утримувачем. Перелік дуже великий і у першу чергу він стосується закладів масового перебування людей. Це школи і садочки, де необхідно відновити дорожню розмітку, встановити відповідні дорожні знак. Оскільки перелік чималий і зробити за день його нереально, а основою є навчальні заклади, то було вирішено виконати те, що можна зробити терміново – дорожня розмітка, встановити ті знаки, які на даний момент є в запасі, і заодно на сесії, згідно поданої у червні місяці комунальним підприємством заявки на 140 тисяч гривень, буде підняте питання про виділення з міського бюджету коштів на закупівлю потрібних дорожніх знаків. Ніякої економії, як наголосив на цьому Сергій Онофрійчук, тут бути не повинно, бо це безпека людей. Часу на виконання даного припису виділили у кілька тижнів. За тиждень при сприятливій погоді комунальники нанесуть розмітку біля закладів і протягом жовтня поступово, намагаючись якомога швидше, встановлять ті знаки, які наразі мають.


Наступним члени комісії обговорили звернення депутата обласної ради Ігоря Романського з приводу відновлення роботи світлофорного об’єкта по вулиці Європейській, 6, що біля універмагу. Він там є і колись працював, а нині пропонують знову зробити його працюючим, хоча, як було сказано, його тоді доведеться повністю замінювати. Була вислухана думка членів комісії, зокрема поліції, щодо доцільності його відкриття. Правоохоронці зазначили, що згідно аналізу ДТП на даній ділянці якщо і траплялися, що вкрай рідко, то несерйозні, хоча додаткову безпеку дорожнього руху це може надати.


Присутній на засіданні комісії перевізник додав, що світлофор створить додаткові затори, адже рух там інтенсивний і таким чином він перекриє вулицю Шевченка з однієї сторони і біля швейної фабрики з іншої. І якщо для пішоходів це буде нормально, то для водіїв – незручно, адже поки активно проходитимуть люди, то автомобілі не зможуть швидко здвинутися з місця і чекатимуть кілька змін сигналів. А взагалі розглядати дану ділянку потрібно у комплексі разом із вулицями Вінницькою, Шевченка, Європейською і навіть мостовою, де йде розгалуження біля меморіалу «Слава Героям!» доріг. А як вирішити дане питання технічно, поки спеціалісти не мають однієї думки, і фінансова сторона навіть тут не причім. Тому звернення депутата обласної ради вирішили одноголосно направити до управління поліції, щоб ті пояснили своє бачення цього питання.

svitloforberd1

svitloforberd2

svitloforberd3

super cina

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.