Понеділок, 28 Листопада

«Бердичівтеплоенерго» до опалювального сезону готове

Про важливе і одне з головних питань, яке обговорюють кожного року восени та навесні, говорили і цього разу у понеділок на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Про початок опалювального сезону і підготовку до нього доповідав заступник міського голови з питань ЖКГ, містобудування та архітектури Сергій Онофрійчук у контексті проекту рішення «Про виконання заходів з підготовки господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період та початок опалювального періоду 2019-2020 років».

Як планувалося у поточному році, ті заходи, що були передбачені самими підприємствами та міським бюджетом, були виконані. Нині наводяться останні штрихи, так би мовити, щоб безперешкодно вступити в опалювальний сезон і пережити зиму, холоди. Це, за словами доповідача, стосується не лише опалення, а й всіх галузей, включаючи дорожнє господарство, житловий фонд, водоканал, заклади освіти тощо.


Коротко у цифровому варіанті Сергій Онофрійчук зазначив, що ВЖРЕП №7 та «Житлоремекс-2» заплановані роботи виконали, значну частину – за рахунок власних коштів, бо вони є управителями, укладають угоди з мешканцями і мають також баланс. Тому ремонтували покрівлі, козирки, фасади, двері, слухові вікна на горищах, мережі водовідведення та водопостачання, теплопостачання тощо. Активно до цього приступили і ОСББ.


Для розвитку житлового господарства заплановано кошти в сумі близько 9 тис. грн., в тому числі з державного бюджету - 5,5 тис. грн., обласного бюджету – 500 тис. грн., міського бюджету – близько 3 тис. грн. З них 6,5 тис. грн. вже використано. За ці кошти було зроблено внутрішньобудинкові проїзди по кількох вулицях міста, виконано невідкладні аварійно-відновлювальні роботи у двох будинках – по вулиці Шевченка та по ІІ пров. Червоному, де, нагадаємо, трапилися пожежі, а також капітальні ремонти заповнень віконних та дверних прорізів в під'їздах житлових будинків. Вищевказані кошти були спрямовані і на дитячі майданчики та спортивний інвентар.


Що ж до підприємства «Бердичівтеплоенерго», то воно обслуговує 14 котелень, 7 бойлерних, близько 47 теплових мереж та опалює 335 багатоквартирних житлових будинки, а також школи, дитячі садочки та інші установи. Котельні до опалювального сезону підготовлені, мережі відремонтовані і підготовлені, перевірені лічильники, датчики та інші прилади, проведено технічний огляд відповідних водогрійних котлів, відновлено асфальтне покриття на ділянках, де проводилися аварійно-відновлювальні роботи і заміни тепломереж. Тобто технічно підприємство до опалювального сезону готове, зараз проводяться деякі регламентні роботи, перепідключено швидку допомогу під централізоване теплопостачання. Заборгованості КП «Бердичівтеплоенерго» перед обленерго, трансгаз та «Житомиргаз» не має. Нині залишається лише питання по ліміту газу, договір передано на підписання НАК «Нафтогаз України», Бердичів є у переліку і очікує ці ліміти, аби приступити до опалювального сезону. Тим більше, що депутатами міської ради підтримане рішення про виділення різниці у тарифах в сумі 1,8 млн. грн., яка піде на авансування закупівлі електроенергії, тому що, як і водоканалу, потрібно закуповувати її заздалегідь, адже таким є ринок електроенергії, хоча від споживачів кошти за тепло надійдуть вже пізніше.


Тепло в оселях бердичівлян та в установах, організація і на підприємствах міста, заплановано з’явиться 15 жовтня. Проте, як вказав заступник міського голови, в проект рішення вносяться деякі доповнення. У разі якщо три дні поспіль середньодобова температура становитиме 8 і менше градусів з позначкою плюс, то опалення вмикатимуть раніше. Особливо це стосується навчальних закладів, медичних закладів тощо.

 

super cina

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.