Власника СТО у Бердичеві покарали за інформаційний вказівник — РІО Бердичів

Субота, 30 Трв

  • Бердичівський Базар

Власника СТО у Бердичеві покарали за інформаційний вказівник

На засіданні адміністративної комісії, що проходило у середу, 02 жовтня, окрім протоколів про борги бердичівлян за комунальні послуги, був ще один, складений інспектором КП «Бердичівкомунсервіс» за порушення правил благоустрою. Ми вже неодноразово писали, що правопорушення, яке підпадає під цю статтю КУпАП – статтю 152 – карається лише штрафом, а попередження немає.

Зазвичай по цій статті складають протоколи за викинутий недопалок, не прибирання прилеглої території, викидання сміття у невстановленому місці, зливання нечистот, спалювання сміття тощо. Проте буває, що правопорушниками стають і ті, хто розміщує зовнішню рекламу у заборонених для цього місцях та без відповідного на це дозволу. Таким правопорушником став керівник СТО, що знаходиться по вулиці Вінницькій поблизу автозаправки.


Інспектор КП «Бердичівкомунсервіс» на засіданні комісії вказала, що у цьому місці зовнішньої реклами було багато, дещо було забрано, а цей вказівник залишився, причому розміщений він на електроопорі. А згідно чинного законодавства це також заборонено.
Самого власника СТО на комісії не було, але прийшла його довірена особа. Чоловік зазначив, що власник СТО погоджується зі складеним протоколом, не заперечує, що порушив, і має намір встановити цей вказівник законно, але не знає, як це правильно зробити.


Голова адміністративної комісії Сергій Онофрійчук пояснив, що процедура це неважка, потрібно подати звернення про бажання розмістити зовнішню рекламу, а в даному випадку це може бути сітілайт, і людину надають рішенням виконавчого комітету дозвіл на встановлення такої реклами.


Проте, оскільки стаття 152 КУпАП, за якою і був складений протокол, не передбачає попередження, а власник СТО є підприємцем і штраф для таких осіб більший – 850-1700, то спільним рішенням членів адміністративної комісії йому призначили мінімальне покарання.

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.