Вівторок, 27 Вересня

Бердичівські військові не зустрінуть новий 2020 рік в нових казармах

 

Хоча будівельні роботи останнім часом значно прискорились, але до завершення будівництва ще далеко.

 


Фактично, одночасно, у квітні 2018 року, були оголошені тендери на будівництво у Бердичеві чотирьох двоповерхових казарм поліпшеного планування. Дві з них – на території 26 артилерійської бригади, ще дві - поблизу навчального центру ССО на Елінгу.

 


Очікувана вартість цих житлових комплексів складала 17 мільйонів гривень кожен. У процесі торгів їх вартість знизилась до 14 мільйонів, київські фірми виграли тендер на будівництво. Для спецназівців казарми почала будувати фірма «Баукунст», а для артилеристів - фірма «Київ-інстал».


В підписаних тоді договорах було встановлено термін будівництва не більше 210 діб і завершення будівництва у грудні 2018 року. Сьогодні вже жовтень 2019 року, але в цих казармах військові ще не живуть. А все тому, що за півтора року були декілька разів переукладені договори і тепер в їх остаточних версіях термін здачі вже перенесений на кінець травня 2020 року, і це навряд чи буде остаточною датою, адже нині нова влада активно «перевіряє» укладені раніше договори на будівництво об’єктів за бюджетні кошти, шукаючи там корупційну складову.


До речі, аналогічний тендер на будівництво у Бердичеві чотириповерхового гуртожитку для військових спецназівців, очікуваною вартістю 39 мільйонів гривень, який був оголошений ще у січні 2019 року, до цього часу так і не провели, хоча на торгах його ціна впала на 10 мільйонів.

P.S. Після наших публікацій, що область затримує гроші на ремонт доріг, 8 жовтня обласне управління оголосило нові тендери, але поки вони відбудуться, надворі вже буде мороз…

kazarma5

kazarma6

kazarma7

kazarma8

kazarma9

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.