Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

У Бердичеві реставруватимуть будівлю ЦПО ім. О. Разумкова і парк навколо неї

23 жовт. 2019 З Офіційного порталу Бердичева

Це будівля має надзвичайно багату й насичену історію, слугуючи однією зі знакових пам’яток Бердичева. В її стінах, просочених особливою аурою, працювали, творили й творять нині неординарні особистості. Міська Дума та управа, драматична студія й робітничий клуб, Палац піонерів і Будинок дітей та юнацтва, ну, і, зрештою, сьогоднішня освітянсько-культурна перлина міста – Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова…

На легендарний будинок на Вінницькій чекають масштабні ремонтно-реставраційні роботи: з такою ініціативою виступив міський голова Василь Мазур, і з цього приводу на місці майбутнього перевтілення відбулася робоча зустріч за участі причетних до робіт сторін. Попередньо у планах – оновити фасад, внутрішні приміщення, інженерні мережі. Окрім того, реконструкція чекає і на парк, що обрамляє будівлю Центру.

Про те, як виглядатиме вона зовні й всередині, наразі говорити, мабуть, ще зарано, але вже сьогодні відомо точно: величну й вишукану красу, що подарували людству ренесанс і бароко, буде збережено – таке бачення ініціаторів ремонту й реставрації, з чим повністю згодні виконавці робіт. Насамперед, важливо те, що пам’ятку історії не лише збережуть, а й дадуть їй новий розвиток. А відчутно посилить його визнаний лідер та флагман позашкільної освіти України – колектив ЦПО ім. Разумкова.

CPO1

CPO2

CPO3

CPO4

CPO5

CPO6

CPO7

CPO8

super cina

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.