Четвер, 1 Червня

У Гришківцях продовжують прибирати кладовище

Минулої п’ятниці на Гришковецькому кладовищі знову «висадився» десант з активних і небайдужих жителів об’єднаної громади на чолі з її головою Іреною Лісовою, щоб навести нарешті лад на місці вічного спочинку батьків та рідних.

 


Подібні «суботники» селищна рада організовувала і раніше, але в основному вони зводились до прибирання сезонного сміття, очистки автостоянки та доріжки. Але конче потребувала вирішення проблема великих дерев, які непомітно виросли і своїм корінням руйнували могили, а листям засипали надгробки. Саме тому голова громади закликала родичів померлих та місцевих підприємців об’єднатись та почистити кладовище від таких дерев.

 


Різати дерева в лісі чи полі набагато простіше, ніж на кладовищі посеред могил. Адже тут не під’їдеш ніякою технікою, потрібно все робити вручну, ще й дуже філігранно, щоб не пошкодити ні паркани навколо могил, ні пам’ятники на них.


Але досвідченим господарям, які зібрались в п’ятницю на кладовищі, така робота була цілком під силу, а співробітниці апарату селищної ради, які майже у повному складі теж взялись за роботу, не тільки прибирали сміття, але й підбадьорювали чоловіків у їхній нелегкій праці.

Lisova1

Lisova2

Lisova3

Lisova4

Lisova5

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.