В Бердичеві продовжується реконструкція очисних споруд — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

В Бердичеві продовжується реконструкція очисних споруд

На засіданні виконавчого комітету директор ТОВ «КЕС» Анатолій Григорук проінформував присутніх про хід виконання заходів, що направлені на поліпшення якості очистки стічних вод.

 

 

Для початку доповів, що було зроблено на підприємстві на І етапі: заміна частини трубопроводу діаметром 300 мм, що подає стоки зі станції 2-го підйому на очисні споруди; придбання насоса для станції 1-го підйому; ремонт двох первинних відстійників та 1-го двосекційного двокоридорного аеротенка (замінили фільтросні труби).


На підприємстві здійснили профілактичний ремонт діючих повітродувок із частковою заміною повітропроводу протяжністю 70 м, продовжив Анатолій Григорук, окрім того, відремонтували чотири вторинні відстійника, замінивши муловідвідну систему. Придбали та змонтували насос із двигуном у 90 кВт та комплектуючими на головній насосній станції, що перекачує стічні води на доочистку на біоставки. Також придбали та змонтували нову повітродувку з електродвигуном на 90 кВт. Відремонтовано насосний агрегат на станції 2-го підйому, придбано насос та змонтовано автоматичну перекачку дренажних вод.


На даний час, інформував далі Анатолій Григорук, проводиться монтаж 2-го аеротенка із облаштуванням дрібнобульбашкової системи аерації за допомоги дискових аераторів. Усі вищезгадані роботи, звернув увагу директор, ТОВ «КЕС» проводить за власний кошт: у 2019 р використано вже 1,5 млн. грн. 


Якщо об’єднати зусилля міських та районних служб, проконтролювати застосування хімікатів на полях, а місцевим підприємствам, згідно нових вимог, облаштувати у себе малі очисні споруди, то цілком можливо досягнути ефективної очистки стоків, підсумував сказане директором КЕС міський голова Василь Мазур. Що, у свою чергу, зменшить шкідливий вплив на навколишнє природнє середовище.

З офіційного сайту міської ради
Фото Олександр Доманський

ochisni2

ochisni3

ochisni4

ochisni5

ochisni6

ochisni7

ochisni8

ochisni9

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.