Не хлібом єдиним, або як колишній директор «Бердичівського хлібозаводу» змінив роботу — РІО Бердичів

Неділя, 31 Трв

  • Бердичівський Базар

Не хлібом єдиним, або як колишній директор «Бердичівського хлібозаводу» змінив роботу

Таку неочікувану новину озвучив на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради міський голова. Причому сказано це було під час виступу його заступника, в якому мова йшла про боржників, протоколи, складені на бердичівлян комунальними підприємствами, тощо. І коли черга дійшла до МКП «Бердичівводоканал», про який було сказано, що працівники дійсно борються з боржниками, протоколи складають, люди сплачують або всю суму, або частинами, то Василь Мазур і оголосив приємну звістку, яка водночас дещо й здивувала.

Виявляється, що директор МКП «Бердичівводоканал» має нового заступника і ним став аж ніяк не невідома для Бердичева людина, а той, кого більшість добре знає завдяки керівництву підприємством дещо іншого напрямку. Мова йде про колишнього директора ТОВ «Бердичівський хлібозавод» Костянтина Анучіна, який змінив керівничу посаду на славетному своєю випічкою та хлібобулочними виробами заводу на роботу у водоканалі.


Нагадаємо, що Костянтина Анучіна у лютому цього року замінив Костянтин Романко, якого ще мало знають у нашому місті, а дехто й взагалі, напевно, не бачив. Проте весь цей час вже колишній директор хлібозаводу, якого, до речі, свого часу делегували до нашого міста з Житомира, продовжував працювати як член виконавчого комітету.


Усі присутні привітали Костянтина Анучіна з новою посадою, побажавши успіхів у роботі. Щоправда робота ця доволі непроста, адже самі лишень директори «Бердичівводоканалу» змінювалися неодноразово, не витримуючи, очевидно, навантажень, обурень бердичівлян та й взагалі ситуації на підприємстві. Поки керує водоканалом Микола Ейсмонт, а нині допомагатиме йому новопризначений заступник і, можливо, справи підуть дещо краще, адже досвід управління колишній директор ТОВ «Бердичівський хлібозавод» має, та ще й чималий і доволі позитивний.

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.