Бердичівлянам знизять тариф на теплопостачання за грудень місяць — РІО Бердичів

Четвер, 6 Серпня

  • Бердичівський Базар

Бердичівлянам знизять тариф на теплопостачання за грудень місяць

Про це у якості основного питання було повідомлено на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради у п’ятницю, 27 грудня. Як і зазначав міський голова минулого разу, членам виконкому все-таки довелося ще раз зібратися в цьому році, аби підтримати важливий проект рішення. Хоча, варто додати, що було й кілька поточних питань.

Про коригування плати за теплопостачання за грудень 2019 року в зв’язку із змінами ціни на природний газ доповідав заступник міського голови з питань ЖКГ, містобудування та архітектури Сергій Онофрійчук. Він зазначив, що 24 грудня була ухвалена Кабінетом Міністрів України Постанова №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв'язку із зміною ціни природного газу».


За словами доповідача, дана постанова спрощує процедуру перерахунку тарифу за послуги теплопостачання і не потрібно проходити ряд довготривалих процедур. КП «Бердичівтеплоенерго» самостійно може сформувати тариф, тим самим провести перерахунок, використовуючи спеціальну формулу та коригуючий коефіцієнт.


Основними складовими тарифу послуги теплопостачання, як наголосив Сергій Онофрійчук, від головного і до другорядних, являється газ (75-77%), потім електроенергія (9%), заробітна плата працівникам (13%) та інші витрати. Але, зрозуміло, що нині ціна на газ є нестабільною і, згідно Постанови, теплоенерго здійснить коригування плати за тепло за грудень місяць, а тому нарахування за період з 1 по 31 грудня зменшиться.


В результаті цього населення за останній місяць 2019 року заплатить за теплопостачання на 22% менше. У якості наочного прикладу присутнім було продемонстровано, наскільки зміниться платіжка за грудень місяць для тих, хто проживає у квартирі площею 50 кв.м. Сума ця становила 1486 гривень (29,72 грн./м.кв), а після проведених розрахунків, враховуючи знижку у 327 гривень сплатити населенню за таку площу доведеться 1159 гривень, тобто 23,18 грн. за 1 кв.м. 


Проте наразі залишається невідомою ціна на газ у січні місяці, адже є постанова НКРЕКП про підвищення вартості перерозподілу природного газу, а це може призвести до збільшення вартості блакитного палива.

teplogruden1

teplogruden2

teplogruden3

teplogruden4

 

teplogruden6

teplogruden7

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.