На керівників районних відділу освіти та управління праці у Бердичеві склали протоколи — РІО Бердичів

П'ятниця, 4 Грудня

На керівників районних відділу освіти та управління праці у Бердичеві склали протоколи

Здивування викликала ще їхня присутність у коридорі міської ради перед початком засідання адміністративної комісії у середу, 08 січня. Адже нечасто на посадових осіб, які займають посади у структурних підрозділах районної ради інспектори складають протоколи про адмінпорушення.

Справа у тому, що районні відділ освіти та управління праці і соціального захисту населення розташовані аж ніяк не у приміщеннях районної ради, а у будівлі по вулиці Садовій поблизу міськвиконкому на правах оренди та суборенди відповідно.
І ось на керівників обох підрозділів інспекторами з благоустрою були складені протоколи про порушення тих же таки правил благоустрою міста Бердичева. Мова йде про те, що 17 грудня по обіді інспектори зафіксували по вулиці Садовій біля будівлі відсутність урн для сміття, захаращення території та до того ж відсутність договору на вивіз сміття. Обидві начальниці на засідання комісії прийшли і до кабінету заходили по черзі.


Спочатку розглядали протокол, складений на начальника, щоправда вже колишнього, районного відділу освіти Оксану Деліу. Жінка зазначила, що свою вину визнає, але в реальності на цій території постійно така проблема. Коли був паркан, за її словами, то сміття було менше, але воно все рівно було, особливо після певних заходів, коли і пляшки з-під алкоголю викидають і іншого роду відходи. Новий паркан обіцяли встановити керівники району, але так і не встановили.


Також Оксана Деліу додала, що техпрацівника у них немає, тому своїми силами прибирають і вона свого часу за власний кошт наймала автомобіль, аби все це вивезти. Мовляв, прибирання сміття відбувається постійно, а це, очевидно, не вгледіли і за вихідні назбиралося. Щодо договору на вивіз сміття, то було зазначено, що їм нині його і нема сенсу складати, адже відділ освіти реформували у сектор освіти, їхній штат працівників скоротили і цей сектор взагалі найближчим часом переїде до адмінбудівлі Бердичівської РДА.


Оскільки за статтею 152 КУпАП, яка стосується порушень правил благоустрою, попередження немає, то на Оксані Деліу як посадовій особі призначили мінімальний штраф у розмірі 850 гривень, який вона обіцяла одразу ж заплатити.
Що ж до другого протоколу, складеного за цією ж статтею на начальника районного управління праці і соціального захисту населення Валентину Логвінчук, то його на засіданні адмінкомісії не розглядали. Причиною цього є те, що жінка зареєстрована в смт. Гришківці, а протокол розглядає комісія по місцю реєстрації.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.